Beton Andrychów

Jesteś mieszkańcem Andrychowa i poszukujesz dobrego betonu towarowego?
Sprawdź ofertę!
Zamiast mieszać beton w małej betoniarce samemu z szansą porażki, marnując przy tym czas i siły, lepiej zamówić wysokiej jakości beton towarowy.
Betoniarnia Andrychów - kontakt
Z naszej betoniarni dowieziemy go w każde miejsce w Andrychowie przez nasz betonowóz. Na teren budowy mieszankę dotransportuje pompa do betonu.

Jakibeton proponujemy mieszkańcom Andrychowa i okolic?

 • Beton towarowy (zwykły) – w różnych klasach konsystencji od S1 do S5 i różnych klasach wytrzymałości na ściskanie od C8/10 do C50/60
 • Beton wodoszczelny – nie przepuszczający wody w założonym z góry stopniu np. W10
 • Beton mrozoodporny – odporny na ilość cykli przemarzania np. F150
 • Beton posadzkowy – ze specjalnym zbrojeniem rozproszonym – stalowym, polipropylenowym i polietylenowym.
Beton z dostawą Andrychowa

Beton Andrychów – formularz kontaktowy

  Betoniarnia Andrychów – jaki beton wybrać?

  Chcesz zamówić beton towarowy w Andrychowie? Zasugerujemy jaki beton wykorzystać do konkretnych powierzchni:

  • podłogi na gruncie oraz posadzki– beton posadzkowy, to innymi słowy szlichta. To najniższej klasy mieszanka, która nadaje się tylko na moduły przenoszące wyłącznie niewielkie ładunki użytkowe;
  • podbudowy pod nawierzchnie, podłogi, posadzki, podjazdy do garaży– beton klasy C8/10 (stare oznaczenie B7,5 lub B10). Stosuje się go do modułów, które transferują wyłącznie zmienne ładunki użytkowe;
  • elementy konstrukcyjne domu (schody, stropy, fundamenty, cokoły ogrodzeń) – najpopularniejszy beton klasy C12/15 (dawny B15) lub C16/20 (dawny B20). Te klasy betonu są najczęściej rekomendowane przez projektantów domów jednorodzinnych. Jeden transport takiego betonu wystarczy na kilka różnych części konstrukcyjnych, na przykład na pakiet: strop, wieńce, schody;
  • elementy o dużych rozpiętościach oraz elementy narażone na wyjątkowo duże obciążenia – beton klasy minimum C20/25 (stare oznaczenie B25) oraz zastosować wysokiej jakości betonu klasy niższej, na przykład C16/20, które mają wydłużony czas zwiększania wytrzymałości z 90 do nawet 360 dni. Polecamy też beton ze zbrojeniem rozproszonym w postaci włókien sztucznych lub stalowych.
  • ściany piwnic lub ściany fundamentowe na terenach o wysokim poziomie wód gruntowych – tu najlepiej sprawdzi się wodoodporny beton W4, klasy C16/20 lub C20/25. Wykonane elementy nie będą już wymagały hydroizolacji. Najzimniejszą porą roku najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie betonu z domieszkami, które ułatwią betonowanie przy minusowej temperaturze.

  Klasy betonu

  beton bielsko biała bielsko

  Zamawiając beton towarowy w Andrychowie, możesz także liczyć na:

  dostawę – beton dostarczamy betonowozem z pojemnością od 7 do 10 m3. Zazwyczaj cena betonu podawana jest wraz z kosztem dowozu.

  pompę do betonu – to urządzenie pobierające mieszankę z gruchy i pompujące ją w określone miejsce. Dzięki długiemu wysięgnikowi, beton uda się dostarczyć na odległość do 28 m od betonowozu.

  Ile betonu towarowego zamówić?

  Klasa betonu zawsze jest podana w projekcie, więc bez obaw zamówisz właściwy, ale ilość będziesz musiał podać sam

  Zużycie betonu na każdą powierzchnię łatwo wyliczyć w oparciu o wzór:
  wysokość x szerokość x długość.

  Problem powstaje przy wyliczeniach ilości mieszanki na strop gęstożebrowy lub na schody. Najczęściej zużywa się na niego od 0,09 do 0,13 m3 na 1 m2 powierzchni. Jeśli skontaktujesz się z nami, pomożemy obliczyć potrzebną ilość betonu towarowego.

  Betoniarnia Żelbetex w Andrychowie

  Beton gęsty vs.półpłynny

  Przed zamówieniem upewnij się, czy będziesz potrzebował beton o konsystencji gęstoplastycznej, czy półpłynnej. Pierwszy rodzaj stosuje się zdecydowanie częściej. Używa się go do stropów, fundamentów oraz schodów. Wymaga odpowiedniego zagęszczania. Beton półpłynny jest idealny do wypełniania wysokich form – na przykład szalunków słupów – albo do form mocno zbrojonych o indywidualnym kształcie.
  Dla Ciebie określimy odpowiednią gramaturę oraz rodzaj materiału dla poszczególnych powierzchni. Stworzymy również dla Ciebie indywidualną mieszankę betonu towarowego i przywieziemy w każdy rejon Andrychowa.
  Wszystkie produkty służące do produkcji naszego betonu są zgodne z obowiązującymi normami.

  Transport betonu w Andrychowie samochodami specjalistycznymi betonomieszarkami o pojemności 8m3 oraz wywrotkami.