512-021-907 zelbetex@gmail.com

Betoniarnia Bielsko

Betononiarnia Bielsko-Biała i solidny beton towarowy? Wybór jest jeden, Żelbetex.
Sprawdź naszą ofertę!
Zamiast ukręcać beton w betoniarce samemu z możliwością porażki, trwonić przy tym czas i siły, lepiej zamówić najwyższej jakości beton towarowy.

Z naszej betoniarni  beton bielsko biała przetransportujemy go w każde miejsce w Bielsku-Białej przez naszą betonomieszarkę. Na miejsce budowy mieszankę dotransportuje pompa do betonu. Dodatkowo w ofercie posiadamy także prefabrykaty betonowe.

 

Jaki rodzaj betonu oferujemy mieszkańcom
Bielska-Białej i okolic?

✓ Beton zwykły – w różnych klasach konsystencji od S1 do S5 i różnych klasach wytrzymałości na ściskanie od C8/10 do C50/60
✓ Beton wodoszczelny – nie przepuszczający wody w założonym z góry stopniu np. W10
✓ Beton mrozoodporny – odporny na ilość cykli przemarzania np. F150
✓ Beton posadzkowy– z dodatkiem zbrojenia rozproszonego tak stalowego jak i polipropylenowego i polietylenowego.

Beton bielsko biała - W ofercie posiadamy prefabrykaty betonowe i opcje posadzek betonowych. Skorzystaj z naszych betonowych prefabrykatów i usług

KLASY BETONU

Chcesz kupić beton towarowy w Bielsku-Białej?
Producent betonu z Bielska Białej sugeruje jaki beton wykorzystać do konkretnych powierzchni:

✓ podłogi na gruncie oraz posadzki – beton posadzkowy, to innymi słowy szlichta. To najniższej klasy mieszanka, która nadaje się tylko na części transferujące wyłącznie niewielkie ciężary użytkowe, co oznacza, że beton posadzkowy jest bardzo kruchy.

✓ podbudowy pod nawierzchnie, podłogi, betonowe posadzki, podjazdy do garaży – beton klasy C8/10 (stare oznaczenie B7,5 lub B10). Używa się go do elementów, które transferują wyłącznie zmienne ciężary użytkowe

✓ elementy konstrukcyjne domu (schody, stropy, fundamenty, cokoły ogrodzeń) – najpopularniejszy beton klasy C12/15 (dawny B15) lub C16/20 (dawny B20). Te klasy betonu są najczęściej rekomendowane przez projektantów domów jednorodzinnych. Jedna dostawa takiego betonu wystarczy na kilka różnych modułów konstrukcyjnych, na przykład na zestaw: strop, wieńce, schody

✓ elementy o dużych rozpiętościach oraz elementy narażone na wyjątkowo duże obciążenia – beton klasy minimum C20/25 (stare oznaczenie B25) oraz zastosować wysokiej jakości betonu klasy niższej, na przykład C16/20, które mają dłuższy czas powiększania swojej wytrzymałości z 90 do nawet 360 dni. Proponujemy beton ze specjalnym zbrojeniem rozproszonym w postaci włókien sztucznych lub stalowych

✓ ściany piwnic lub ściany fundamentowe na terenach o wysokim poziomie wód gruntowych – tu warto postawić na beton wodoodporny W4, klasy C16/20 lub C20/25. Wykonane elementy nie będą już wymagały hydroizolacji. Najzimniejszą porą roku warto zamówić beton z domieszkami, które ułatwiają betonowanie przy minusowej temperaturze.

Klasy betonu:

beton bielsko

Zamawiając beton towarowy w Bielsku-Białej, możesz liczyć na:

transport – beton dowozimy betonowozem z pojemnością od 7 do 10 m3. Zazwyczaj cena betonu podawana jest wraz z kosztem dostarczenia.

pompę do betonu – urządzenie pobierające mieszankę z gruchy i pompujące ją w określone miejsce. Dysponujemy wysięgnikiem o długości 28m. Bez problemu dostarczymy go na taką odległość.

Ile betonu towarowego zamówić?

Klasę betonu zawsze masz podaną w projekcie, więc bez obaw na pewno zamówisz właściwy, lecz ilość będziesz już musiał podać sam.

Zużycie betonu na każdą powierzchnię łatwo obliczyć ze wzoru:
wysokość x szerokość x długość.

Problem powstaje przy obliczeniach ilości mieszanki na strop gęstożebrowy lub na schody. Najczęściej zużywa się na niego od 0,09 do 0,13 m3 na każdy 1 m2 powierzchni. Kontaktując się z nami chętnie pomożemy obliczyć Ci adekwatną ilość betonu towarowego.

Żelbetex Bielsko Biała - prefabrykaty betonowe wylewka posadzek przemysłowych

Beton gęsty vs. półpłynny

Przed zamówieniem upewnij się, jakiej konsystencji beton będziesz potrzebował – gęstoplastycznej czy półpłynnej.

Pierwszy rodzaj stosuje się zdecydowanie częściej. Użyjesz go do stropów, fundamentów i schodów. Wymaga starannego zagęszczania.

Beton półpłynny jest idealny do wypełniania wysokich form – na przykład szalunków słupów – albo do form mocno zbrojonych o skomplikowanym kształcie o indywidualnym kształcie z dużą ilością zbrojenia.

Dla Ciebie doradzimy Ci wybór odpowiedniej gramatury oraz rodzaj materiałów budowlanych dla poszczególnych powierzchni. Stworzymy również indywidualną mieszankę betonu towarowego i przywieziemy w każdy rejon Bielska-Białej.
Nasza oferta posiada wszystkie składniki służące do produkcji naszego betonu są zgodne z aktualnymi normami.
Jednym z odpowiednich i kluczowych składników betonu jest cement. Oprócz niego, musi się tam znaleźć piasek, żwir i oczywiście woda

Beton towarowy transportowany jest do klientów z Bielska Białej  samochodami specjalistycznymi betonomieszarkami o pojemności 8m3 oraz wywrotkami.

Nasi dostawcy pomogą Ci w zakresie dostawy (obsługujemy woj. śląskie). Wszystkie materiały, kruszywa i usługi budowlane poddajemy sumiennej kontroli. Nasza betoniarnia dba o jakość usług.

Beton bielsko biała ma ofertę na prefabrykaty betonowe i beton najwyższej jakości i opcje posadzek betonowych i kruszywa

Nasza betoniarnia obsługuje nie tylko firmy, ale też osoby prywatne. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie, zaczynając od doradztwa kończąc na sprzedaży i transporcie betonu czy zwykłej sprzedaży (kruszywa, prefabrykaty betonowe).

Posiadamy najlepszej jakości produkty dostępne na rynku. Do naszych kruszyw i materiałów oprócz cementu zaliczamy wszelkiego rodzaju składniki potrzebne do wytworzenia betonu.

Bielsko Biała i okolice, czyli zakres naszej działalności pozwala na składanie oferty także przez klientów indywidualnych. Posiadamy nasze laboratorium w celu dostosowania betonowych wytworów do wszelkich standardów. Wszystkich pracowników w pełni przeszkoliliśmy, dzięki czemu mogą zaproponować najlepszy produkt dostępny w ofercie.

Zamówienia przyjmujemy od 1m3. Jako producent betonu w mieście o kodzie pocztowym 43-300 (Bielsko-Biała) jesteśmy dostępni non-stop dla klienta.
W razie pytań, nasz telefon czeka aż zadzwonicie. Nie szukaj innych betoniarni, które zrealizują Twoje zamówienie. Nasza firma jest przede wszystkim rzetelna, dzięki czemu mamy liczne referencje.

W naszej firmie możesz zamówić prefabrykaty betonowe, materiały budowlane, płyty betonowe, zaprawy, dzięki którym Twoje krawężniki będą wytrzymałe. Mogą one także posłużyć do stworzenia posadzek przemysłowych w mieście Bielsko-Biała. Beton, który mamy w sprzedaży może także posłużyć do stworzenia prefabrykatów, lecz nie ma potrzeby żebyś prefabrykaty betonowe robił w domu, mamy gotowe, które cieszą się ogromną popularnością i są używane niezależnie od rodzaju budowy. Mamy najlepsze systemy produkcji betonu towarowego, dzięki czemu ogólne wartości najważniejsze dla naszych produktów są spełnione.

 

Masz pytania? Wypełnij formularz kontaktowy!

12 + 4 =

Nasze biuro jest w Pietrzykowicach, lecz Bielsko-Biała i dojazd do tego miasta nie jest dla nas żadnym problemem. Poniższa mapa przedstawia drogę do naszej siedziby: