Beton Bielsko

Betoniarnia Bielsko-Biała i solidny beton towarowy? Wybór jest jeden, Żelbetex.
Sprawdź naszą ofertę!
Zamiast ukręcać beton w betoniarce samemu z możliwością porażki, trwonić przy tym czas i siły, lepiej zamówić najwyższej jakości beton towarowy.

Z naszej betoniarni  beton bielsko biała przetransportujemy go na każdy plac budowy w Bielsku-Białej przez naszą betonomieszarkę. Na miejsce budowy mieszanki dotransportuje pompa do betonu. Dodatkowo w ofercie posiadamy także prefabrykaty betonowe.

 

Jaki rodzaj betonu oferujemy mieszkańcom Bielska-Białej i okolic?

✓ Beton zwykły – w różnych klasach konsystencji od S1 do S5 i różnych klasach wytrzymałości na ściskanie od C8/10 do C50/60
✓ Beton wodoszczelny – nie przepuszczający wody w założonym z góry stopniu np. W10
✓ Beton mrozoodporny – odporny na ilość cykli przemarzania np. F150
✓ Beton posadzkowy– z dodatkiem zbrojenia rozproszonego tak stalowego jak i polipropylenowego i polietylenowego.

Beton bielsko biała - W ofercie posiadamy prefabrykaty betonowe i opcje posadzek betonowych

Beton Bielsko-Biała – formularz kontaktowy

  Betoniarnia Bielsko – jaki beton wybrać?

  Chcesz kupić beton towarowy w Bielsku-Białej?
  Producent betonu z Bielska Białej sugeruje jaki beton wykorzystać do konkretnych powierzchni:

  ✓ podłogi na gruncie oraz posadzki – beton posadzkowy, to innymi słowy szlichta. To najniższej klasy mieszanka, która nadaje się tylko na części transferujące wyłącznie niewielkie ciężary użytkowe, co oznacza, że beton posadzkowy jest bardzo kruchy.

  ✓ podbudowy pod nawierzchnie, podłogi, betonowe posadzki, podjazdy do garaży – beton klasy C8/10 (stare oznaczenie B7,5 lub B10). Używa się go do elementów, które transferują wyłącznie zmienne ciężary użytkowe

  ✓ elementy konstrukcyjne domu (schody, stropy, fundamenty, cokoły ogrodzeń) – najpopularniejszy beton klasy C12/15 (dawny B15) lub C16/20 (dawny B20). Te klasy betonu są najczęściej rekomendowane przez projektantów domów jednorodzinnych. Jedna dostawa takiego betonu wystarczy na kilka różnych modułów konstrukcyjnych, na przykład na zestaw: strop, wieńce, schody

  ✓ elementy o dużych rozpiętościach oraz elementy narażone na wyjątkowo duże obciążenia – beton klasy minimum C20/25 (stare oznaczenie B25) oraz zastosować wysokiej jakości betonu klasy niższej, na przykład C16/20, które mają dłuższy czas powiększania swojej wytrzymałości z 90 do nawet 360 dni. Proponujemy beton ze specjalnym zbrojeniem rozproszonym w postaci włókien sztucznych lub stalowych

  ✓ ściany piwnic lub ściany fundamentowe na terenach o wysokim poziomie wód gruntowych – tu warto postawić na beton wodoodporny W4, klasy C16/20 lub C20/25. Wykonane elementy nie będą już wymagały hydroizolacji. Najzimniejszą porą roku warto zamówić beton z domieszkami, które pozwalają na betonowanie przy minusowej temperaturze.

  Klasy betonu

  beton bielsko biała bielsko

  Zamawiając beton towarowy w Bielsku-Białej, możesz liczyć na:

  transport – beton dowozimy na plac budowy, betonowozem z pojemnością od 7 do 10 m3. Zazwyczaj cena betonu podawana jest wraz z kosztem dostarczenia.

  pompę do betonu – urządzenie pobierające mieszankę z gruchy i pompujące ją w określone miejsce. Dysponujemy wysięgnikiem o długości 28m. 

  Ile betonu towarowego zamówić?

  Klasę betonu zawsze masz podaną w projekcie, więc bez obaw na pewno zamówisz właściwy, lecz ilość będziesz już musiał podać sam.

  Zużycie betonu na każdą powierzchnię łatwo obliczyć ze wzoru:
  wysokość x szerokość x długość.

  Problem powstaje przy obliczeniach ilości mieszanki na strop gęstożebrowy lub na schody. Najczęściej zużywa się na niego od 0,09 do 0,13 m3 na każdy 1 m2 powierzchni. Kontaktując się z nami chętnie pomożemy obliczyć Ci adekwatną ilość betonu towarowego potrzebną do budowy.

  Żelbetex Bielsko Biała - prefabrykaty betonowe wylewka posadzek przemysłowych

  Beton gęsty vs. półpłynny

  Przed zamówieniem upewnij się, jakiej konsystencji beton będziesz potrzebował – gęstoplastycznej czy półpłynnej.

  Pierwszy rodzaj stosuje się zdecydowanie częściej. Użyjesz go do stropów, fundamentów i schodów. Wymaga starannego zagęszczania.

  Beton półpłynny jest idealny do wypełniania wysokich form – na przykład szalunków słupów – albo do form mocno zbrojonych o skomplikowanym kształcie o indywidualnym kształcie z dużą ilością zbrojenia.

  Doradzimy Ci wybór odpowiedniej gramatury (wody, kruszyw, cementu i dodatków) oraz rodzaj materiałów budowlanych dla poszczególnych powierzchni. Stworzymy również indywidualną mieszankę betonu towarowego i przywieziemy w każdy rejon Bielska-Białej.
  Nasza oferta posiada wszystkie składniki służące do produkcji naszego betonu są zgodne z aktualnymi normami.
  Jednym z odpowiednich i kluczowych składników betonu jest cement. Oprócz niego, musi się tam znaleźć piasek, żwir i oczywiście woda

  Beton towarowy produkcji naszej firmy, transportowany jest do klientów z Bielska Białej  samochodami specjalistycznymi betonomieszarkami o pojemności 8m3 oraz wywrotkami.
  Każdy materiał, kruszywa i usługi budowlane poddajemy sumiennej kontroli. Dbamy o wysoką jakość każdego zamówienia naszego klienta.

  Żelbetex obsługuje nie tylko firmy, ale też osoby prywatne. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie, zaczynając od doradztwa kończąc na sprzedaży i transporcie betonu czy zwykłej sprzedaży (kruszywa, prefabrykaty betonowe).

  Posiadamy najlepszej jakości produkty dostępne na rynku. Do naszych kruszyw i materiałów oprócz cementu zaliczamy wszelkiego rodzaju składniki potrzebne do wytworzenia betonu.

  Bielsko Biała i okolice, czyli zakres naszej działalności pozwala na składanie oferty także przez klientów indywidualnych. Posiadamy nasze laboratorium w celu dostosowania betonowych wytworów do wszelkich standardów. Wszystkich pracowników w pełni przeszkoliliśmy, dzięki czemu mogą zaproponować najlepszy produkt dostępny na ternie Bielska Białej, a nawet na całym rynku.

  Zamówienia przyjmujemy od 1m3. Jako producent betonu w mieście Bielsko-Biała jesteśmy dostępni non-stop dla klienta.
  W razie pytań, nasz telefon czeka aż zadzwonisz. Nie szukaj innych betoniarni, które zrealizują Twoje zamówienie. Nasza firma jest przede wszystkim rzetelna, dzięki czemu mamy liczne referencje i zamówienia.

  W naszej firmie możesz zamówić prefabrykaty betonowe, materiał budowalny, płyty betonowe, zaprawy, dzięki którym Twoje budowle będą wytrzymałe. Mogą one także posłużyć do stworzenia posadzek przemysłowych w mieście Bielsko-Biała. Beton, który mamy w sprzedaży może także posłużyć do stworzenia prefabrykatów, lecz nie ma potrzeby żebyś prefabrykaty betonowe robił w domu, mamy gotowe, które cieszą się ogromną popularnością i są używane niezależnie od rodzaju budowy. Mamy najlepsze systemy produkcji betonu towarowego oraz korzystamy z wysokiej jakości kruszywa, dzięki czemu ogólne wartości najważniejsze dla wzorowej mieszanki betonowej, których oczekują nasi klienci produktów są spełnione.

  Nasze biuro jest w Zarzeczu, ale Bielsko-Biała i dojazd do tego miasta nie jest dla nas żadnym problemem. Poniższa mapa przedstawia drogę do naszej siedziby, lecz bez obaw, nie musisz do nas przyjeżdżać, żeby złożyć zamówienie na prefabrykaty, beton czy inne rzeczy z naszej oferty.

  Beton dostarczamy do każdej dzielnicy w Bielsku-Białej

  Betoniarnia Żelbetex dostarcza beton do każdej z dzielnic Bielska-Białej: Wapienica, Aleksandrowice, Biała Krakowska, Dolne Przedmieście, Górne Przedmieście, Hałcnów, Kamienica, Komorowice, Lipnik, Leszczyny, Mikuszowice, Obszary, Olszówka, Stare Bielsko, Stare Miasto, Straconka, Złote Łany, Żywieckie Przedmieście