512-021-907 zelbetex@gmail.com

Beton Bielsko

Jesteś mieszkańcem Bielska-Białej i szukasz solidnego betonu towarowego?
Sprawdź ofertę!
Zamiast ukręcać beton w betoniarce samemu z możliwością porażki, trwonić przy tym czas i siły, lepiej zamówić najwyższej jakości beton towarowy. Z naszej betoniarni przetransportujemy go w każde miejsce w Bielsku-Białej przez naszą betonomieszarkę. Na miejsce budowy mieszankę dotransportuje pompa do betonu.

Jaki rodzaj betonu oferujemy mieszkańcom Bielska-Białej i okolic:

Beton zwykły – w różnych klasach konsystencji od S1 do S5 i różnych klasach wytrzymałości na ściskanie od C8/10 do C50/60
Beton wodoszczelny – nie przepuszczający wody w założonym z góry stopniu np. W10
Beton mrozoodporny – odporny na ilość cykli przemarzania np. F150
Beton posadzkowy – z dodatkiem zbrojenia rozproszonego tak stalowego jak i polipropylenowego i polietylenowego.

KLASY BETONU

Chcesz kupić beton towarowy w Bielsku-Białej: zasugerujemy jaki beton wykorzystać do konkretnych powierzchni:
– podłogi na gruncie oraz posadzki– beton posadzkowy, to innymi słowy szlichta. To najniższej klasy mieszanka, która nadaje się tylko na części transferujące wyłącznie niewielkie ciężary użytkowe;
– podbudowy pod nawierzchnie, podłogi, betonowe posadzki, podjazdy do garaży– beton klasy C8/10 (stare oznaczenie B7,5 lub B10). Używa się go do elementów, które transferują wyłącznie zmienne ciężary użytkowe;
– elementy konstrukcyjne domu (schody, stropy, fundamenty, cokoły ogrodzeń) – najpopularniejszy beton klasy C12/15 (dawny B15) lub C16/20 (dawny B20). Te klasy betonu są najczęściej rekomendowane przez projektantów domów jednorodzinnych. Jedna dostawa takiego betonu wystarczy na kilka różnych modułów konstrukcyjnych, na przykład na zestaw: strop, wieńce, schody;
– elementy o dużych rozpiętościach oraz elementy narażone na wyjątkowo duże obciążenia – beton klasy minimum C20/25 (stare oznaczenie B25) oraz zastosować wysokiej jakości betonu klasy niższej, na przykład C16/20, które mają dłuższy czas powiększania swojej wytrzymałości z 90 do nawet 360 dni. Proponujemy beton ze specjalnym zbrojeniem rozproszonym w postaci włókien sztucznych lub stalowych;
– ściany piwnic lub ściany fundamentowe na terenach o wysokim poziomie wód gruntowych – tu warto postawić na beton wodoodporny W4, klasy C16/20 lub C20/25. Wykonane elementy nie będą już wymagały hydroizolacji. Najzimniejszą porą roku warto zamówić beton z domieszkami, które ułatwiają betonowanie przy minusowej temperaturze.

Klasy betonu:

beton bielsko

 

Zamawiając beton towarowy w Bielsku-Białej, możesz liczyć na:

transport – beton dowozimy betonowozem z pojemnością od 7 do 10 m3. Zazwyczaj cena betonu podawana jest wraz z kosztem dostarczenia.
pompę do betonu – urządzenie pobierające mieszankę z gruchy i pompujące ją w określone miejsce. Dysponujemy wysięgnikiem o długości 28m. Bez problemu dostarczymy go na taką odległość.

Ile betonu towarowego zamówić?

Klasę betonu zawsze masz podaną w projekcie, więc bez obaw na pewno zamówisz właściwy, lecz ilość będziesz już musiał podać sam.

Zużycie betonu na każdą powierzchnię łatwo obliczyć ze wzoru:
wysokość x szerokość x długość.

Problem powstaje przy obliczeniach ilości mieszanki na strop gęstożebrowy lub na schody. Najczęściej zużywa się na niego od 0,09 do 0,13 m3 na każdy 1 m2 powierzchni. Kontaktując się z nami chętnie pomożemy obliczyć Ci adekwatną ilość betonu towarowego.

 

Beton gęsty vs.półpłynny

Przed zamówieniem upewnij się, jakiej konsystencji beton będziesz potrzebował – gęstoplastycznej czy półpłynnej. Pierwszy rodzajstosuje się zdecydowanie częściej. Użyjesz go do stropów, fundamentów i schodów. Wymaga starannego zagęszczania. Beton półpłynny jest idealny do wypełniania wysokich form – na przykład szalunków słupów – albo do form mocno zbrojonych o skomplikowanym kształcie o indywidualnym kształcie z dużą ilością zbrojenia.

beton bielsko

Dla Ciebie doradzimy Ci wybór odpowiedniej gramatury oraz rodzaj materiałów budowlanych dla poszczególnych powierzchni. Stworzymy również indywidualną mieszankę betonu towarowego i przywieziemy w każdy rejon Bielska-Białej.
Nasza oferta posiada wszystkie składniki służące do produkcji naszego betonu są zgodne z aktualnymi normami.
Jednym z odpowiednich i kluczowych składników betonu jest cement. Oprócz niego, musi się tam znaleźć piasek, żwir i oczywiście woda

Transport betonu towarowego w Bielsku-Białej samochodami specjalistycznymi betonomieszarkami o pojemności 8m3 oraz wywrotkami.

Nasi dostawcy pomogą Ci w zakresie dostawy (obsługujemy woj. śląskie). Wszystkie materiały, kruszywa i usługi budowlane poddajemy sumiennej kontroli. Nasza firma dba o jakość usług.

Obsługujemy nie tylko firmy, ale też osoby prywatne. Oferujemy doradztwo w budowlanych sprawach.

Posiadamy najlepszej jakości produkty dostępne na rynku. Do naszych kruszyw i materiałów oprócz cementu zaliczamy wszelkiego rodzaju składniki potrzebne do wytworzenia betonu.

Zakres naszej działalności pozwala na składanie oferty także przez klientów indywidualnych. Posiadamy nasze laboratorium w celu dostosowania betonowych wytworów do wszelkich standardów. Wszystkich pracowników w pełni przeszkoliliśmy, dzięki czemu mogą zaproponować najlepszy produkt dostępny w ofercie.

Nasze biuro jest w Pietrzykowicach. Poniższa mapa przedstawia drogę do naszej siedziby:

14 + 1 =

Skontaktuj się z nami, warto!

beton bielsko beton bielsko beton bielsko

[Głosów:1    Średnia:5/5]