512-021-907 zelbetex@gmail.com

Betoniarnia Bielsko

Betononiarnia Bielsko-Biała i solidny beton towarowy? Wybór jest jeden, Żelbetex.
Sprawdź naszą ofertę!
Zamiast ukręcać beton w betoniarce samemu z możliwością porażki, trwonić przy tym czas i siły, lepiej zamówić najwyższej jakości beton towarowy.
beton bielsko biała Z naszej betoniarni przetransportujemy go w każde miejsce w Bielsku-Białej przez naszą betonomieszarkę. Na miejsce budowy mieszankę dotransportuje pompa do betonu.

Jaki rodzaj betonu oferujemy mieszkańcom Bielska-Białej i okolic:

✓ Beton zwykły – w różnych klasach konsystencji od S1 do S5 i różnych klasach wytrzymałości na ściskanie od C8/10 do C50/60 ✓ Beton wodoszczelny – nie przepuszczający wody w założonym z góry stopniu np. W10 ✓ Beton mrozoodporny – odporny na ilość cykli przemarzania np. F150 ✓ Beton posadzkowy– z dodatkiem zbrojenia rozproszonego tak stalowego jak i polipropylenowego i polietylenowego.
beton bielsko

KLASY BETONU

Chcesz kupić beton towarowy w Bielsku-Białej?
Producent betonu z Bielska Białej sugeruje jaki beton wykorzystać do konkretnych powierzchni:

✓ podłogi na gruncie oraz posadzki – beton posadzkowy, to innymi słowy szlichta. To najniższej klasy mieszanka, która nadaje się tylko na części transferujące wyłącznie niewielkie ciężary użytkowe

✓ podbudowy pod nawierzchnie, podłogi, betonowe posadzki, podjazdy do garaży – beton klasy C8/10 (stare oznaczenie B7,5 lub B10). Używa się go do elementów, które transferują wyłącznie zmienne ciężary użytkowe

✓ elementy konstrukcyjne domu (schody, stropy, fundamenty, cokoły ogrodzeń) – najpopularniejszy beton klasy C12/15 (dawny B15) lub C16/20 (dawny B20). Te klasy betonu są najczęściej rekomendowane przez projektantów domów jednorodzinnych. Jedna dostawa takiego betonu wystarczy na kilka różnych modułów konstrukcyjnych, na przykład na zestaw: strop, wieńce, schody

✓ elementy o dużych rozpiętościach oraz elementy narażone na wyjątkowo duże obciążenia – beton klasy minimum C20/25 (stare oznaczenie B25) oraz zastosować wysokiej jakości betonu klasy niższej, na przykład C16/20, które mają dłuższy czas powiększania swojej wytrzymałości z 90 do nawet 360 dni. Proponujemy beton ze specjalnym zbrojeniem rozproszonym w postaci włókien sztucznych lub stalowych

✓ ściany piwnic lub ściany fundamentowe na terenach o wysokim poziomie wód gruntowych – tu warto postawić na beton wodoodporny W4, klasy C16/20 lub C20/25. Wykonane elementy nie będą już wymagały hydroizolacji. Najzimniejszą porą roku warto zamówić beton z domieszkami, które ułatwiają betonowanie przy minusowej temperaturze.

Klasy betonu:

beton bielsko

Zamawiając beton towarowy w Bielsku-Białej, możesz liczyć na:

transport – beton dowozimy betonowozem z pojemnością od 7 do 10 m3. Zazwyczaj cena betonu podawana jest wraz z kosztem dostarczenia. ✓ pompę do betonu – urządzenie pobierające mieszankę z gruchy i pompujące ją w określone miejsce. Dysponujemy wysięgnikiem o długości 28m. Bez problemu dostarczymy go na taką odległość.

Ile betonu towarowego zamówić?

Klasę betonu zawsze masz podaną w projekcie, więc bez obaw na pewno zamówisz właściwy, lecz ilość będziesz już musiał podać sam. Zużycie betonu na każdą powierzchnię łatwo obliczyć ze wzoru: wysokość x szerokość x długość. Problem powstaje przy obliczeniach ilości mieszanki na strop gęstożebrowy lub na schody. Najczęściej zużywa się na niego od 0,09 do 0,13 m3 na każdy 1 m2 powierzchni. Kontaktując się z nami chętnie pomożemy obliczyć Ci adekwatną ilość betonu towarowego.

Beton gęsty vs. półpłynny

Przed zamówieniem upewnij się, jakiej konsystencji beton będziesz potrzebował – gęstoplastycznej czy półpłynnej.

Pierwszy rodzaj stosuje się zdecydowanie częściej. Użyjesz go do stropów, fundamentów i schodów. Wymaga starannego zagęszczania.

Beton półpłynny jest idealny do wypełniania wysokich form – na przykład szalunków słupów – albo do form mocno zbrojonych o skomplikowanym kształcie o indywidualnym kształcie z dużą ilością zbrojenia.

Dla Ciebie doradzimy Ci wybór odpowiedniej gramatury oraz rodzaj materiałów budowlanych dla poszczególnych powierzchni. Stworzymy również indywidualną mieszankę betonu towarowego i przywieziemy w każdy rejon Bielska-Białej.
Nasza oferta posiada wszystkie składniki służące do produkcji naszego betonu są zgodne z aktualnymi normami.
Jednym z odpowiednich i kluczowych składników betonu jest cement. Oprócz niego, musi się tam znaleźć piasek, żwir i oczywiście woda

Transport betonu towarowego w Bielsku-Białej samochodami specjalistycznymi betonomieszarkami o pojemności 8m3 oraz wywrotkami.

Nasi dostawcy pomogą Ci w zakresie dostawy (obsługujemy woj. śląskie). Wszystkie materiały, kruszywa i usługi budowlane poddajemy sumiennej kontroli. Nasza betoniarnia dba o jakość usług.

beton bielsko

Nasza Betoniarnia obsługuje nie tylko firmy, ale też osoby prywatne. Oferujemy doradztwo w budowlanych sprawach.

Posiadamy najlepszej jakości produkty dostępne na rynku. Do naszych kruszyw i materiałów oprócz cementu zaliczamy wszelkiego rodzaju składniki potrzebne do wytworzenia betonu.

Zakres naszej działalności pozwala na składanie oferty także przez klientów indywidualnych. Posiadamy nasze laboratorium w celu dostosowania betonowych wytworów do wszelkich standardów. Wszystkich pracowników w pełni przeszkoliliśmy, dzięki czemu mogą zaproponować najlepszy produkt dostępny w ofercie.

Zamówienia przyjmujemy od 1m3. Jako producent betonu w mieście o kodzie pocztowym 43-300 (Bielsko-Biała) jesteśmy dostępni non-stop dla klienta.
W razie pytań, nasz telefon czeka aż zadzwonicie. Nie szukaj innych betoniarni, które zrealizują Twoje zamówienie. Nasza firma jest przede wszystkim rzetelna, dzięki czemu mamy liczne referencje.

W naszej firmie możesz zamówić prefabrykaty betonowe, materiały budowlane, płyty betonowe, zaprawy, dzięki którym Twoje krawężniki będą wytrzymałe. Mogą one także posłużyć do stworzenia posadzek przemysłowych w mieście Bielsko-Biała. Beton, który mamy w sprzedaży może także posłużyć do stworzenia prefabrykatów. Mamy najlepsze systemy produkcji betonu towarowego, dzięki czemu ogólne wartości najważniejsze dla naszych produktów są spełnione.

Zapraszamy do pobrania pliku PDF nt. klas betonu. Dowiedz się dlaczego produkcja u nas jest najlepsza w betonowej branży.

Nasza betoniarnia postara się dla każdego klienta!

Nasze biuro jest w Pietrzykowicach, lecz Bielsko-Biała i dojazd do tego miasta nie jest dla nas żadnym problemem. Poniższa mapa przedstawia drogę do naszej siedziby:


Beton Cieszyn | Beton Bielsko
Masz pytania?

6 + 13 =