512-021-907 zelbetex@gmail.com

Beton Cieszyn

Jesteś mieszkańcem Cieszyna i szukasz solidnego betonu towarowego?
Sprawdź ofertę naszej firmy!
Zamiast ukręcać beton w betoniarce samemu z możliwością porażki, trwonić przy tym czas i siły, lepiej zamówić najwyższej jakości beton towarowy oraz transport.
beton cieszyn Skorzystaj z usług naszej firmy- betoniarni przetransportujemy go w każde dane miejsce w Cieszynie przez naszą betonomieszarkę. Na dane miejsce budowy mieszankę dotransportuje pompa do betonu.

Jaki rodzaj betonu oferujemy mieszkańcom
Cieszyna i okolic:

✓ Beton zwykły – w różnych klasach konsystencji od S1 do S5 i różnych klasach wytrzymałości na ściskanie od C8/10 do C50/60
✓ Beton wodoszczelny – nie przepuszczający wody w założonym z góry stopniu np. W10
✓ Beton mrozoodporny – odporny na ilość cykli przemarzania np. F150
✓ Beton posadzkowy– z dodatkiem zbrojenia rozproszonego tak stalowego jak i polipropylenowego i polietylenowego.

beton cieszyn
Potrzebujesz więcej informacji?
lub zadzwoń
tel:+48512021907
DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

KLASY BETONU

Informacje:

Chcesz kupić beton towarowy w Cieszynie? Firma Żelbetex zapewni transport i Ci pomoże!
Zasugerujemy jaki beton wykorzystać do wykonania konkretnych powierzchni:

✓ podłogi na gruncie oraz posadzki – beton posadzkowy, to innymi słowy szlichta. To najniższej klasy mieszanka, która nadaje się tylko na części transferujące wyłącznie niewielkie ciężary użytkowe

✓ podbudowy pod nawierzchnie, podłogi, betonowe posadzki, podjazdy do garaży – beton klasy C8/10 (stare oznaczenie B7,5 lub B10). Używa się go do elementów, które transferują wyłącznie zmienne ciężary użytkowe

✓ elementy konstrukcyjne domu (schody, stropy, fundamenty, cokoły ogrodzeń) – najpopularniejszy beton klasy C12/15 (dawny B15) lub C16/20 (dawny B20). Te klasy betonu są najczęściej rekomendowane przez projektantów domów jednorodzinnych. Jedna dostawa takiego betonu wystarczy na kilka różnych modułów konstrukcyjnych, na przykład na zestaw: strop, wieńce, schody

✓ elementy o dużych rozpiętościach oraz elementy narażone na wyjątkowo duże obciążenia – beton klasy minimum C20/25 (stare oznaczenie B25) oraz zastosować wysokiej jakości betonu klasy niższej, na przykład C16/20, które mają dłuższy czas powiększania swojej wytrzymałości z 90 do nawet 360 dni. Proponujemy beton ze specjalnym zbrojeniem rozproszonym w postaci włókien sztucznych lub stalowych

✓ ściany piwnic lub ściany fundamentowe na terenach o wysokim poziomie wód gruntowych – tu warto postawić na beton wodoodporny W4, klasy C16/20 lub C20/25. Wykonane elementy nie będą już wymagały hydroizolacji. Najzimniejszą porą roku warto zamówić beton z domieszkami, które ułatwiają betonowanie przy minusowej temperaturze.

Klasy betonu:

beton bielsko

Zamawiając beton towarowy w Cieszynie, możesz liczyć na:

transport – jako firma beton dowozimy betonowozem z pojemnością od 7 do 10 m3. Zazwyczaj cena betonu podawana jest wraz z kosztem usługi dostarczenia go we wskazane miejsce budowlane, prosto do klienta.

pompę do betonu – urządzenie pobierające mieszankę z gruchy i pompujące ją w określone miejsce. Dysponujemy wysięgnikiem o długości 28m. Bez problemu dostarczymy go na taką odległość do Twojej realizacji.

Ile betonu towarowego zamówić?

Klasę betonu zawsze masz podaną w projekcie, więc bez obaw na pewno zamówisz właściwy, lecz ilość będziesz już musiał podać sam.

Zużycie betonu na każdą powierzchnię łatwo obliczyć ze wzoru:
wysokość x szerokość x długość.

Podejmując temat problem powstaje przy obliczeniach ilości mieszanki na strop gęstożebrowy lub na schody. Najczęściej zużywa się na niego od 0,09 do 0,13 m3 na każdy 1 m2 powierzchni. Kontaktując się z nami chętnie pomożemy obliczyć Ci adekwatną ilość betonu towarowego – tel:+48512021907.

Beton gęsty vs. półpłynny

Przed zamówieniem usługi upewnij się, jakiej konsystencji beton będziesz potrzebował do swojej realizacji – gęstoplastycznej czy półpłynnej.

Pierwszy rodzaj stosuje się najczęściej. Używa się go do wykonania stropów, fundamentów i schodów. Wymaga starannego zagęszczania. Beton półpłynny jest idealny do wypełniania wysokich form – na przykład szalunków słupów – albo do form mocno zbrojonych o indywidualnym kształcieo indywidualnym kształcie z dużą ilością zbrojenia.

Dla Twojego komfortu nasz firma chętnie określi odpowiednią gramaturę oraz rodzaj materiału dla poszczególnych powierzchni. Stworzymy również indywidualną mieszankę betonu towarowego i przywieziemy w każdy rejon Cieszyna.
Wszystkie dane produkty służące do wyrobu naszego betonu są zgodne z obowiązującymi normami.

Transport produktów oraz betonu towarowego do Twojej realizacji w Cieszynie firma dostarcza samochodami specjalistycznymi betonomieszarkami o pojemności 8m3 oraz wywrotkami.

beton cieszyn
Potrzebujesz więcej informacji?
lub zadzwoń
tel:+48512021907
i dołącz do zadowolonych klientów!

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz zamówić beton. Do Cieszyna oraz okolic dowoziliśmy beton już niejednokrotnie. Mamy już wiele realizacji z tego miasta. Nie jesteś pewny/a ile betonu dokładnie potrzebujesz? Skontaktuj się z nami, opisz jakie przedsięwzięcie planujesz, a my zjamiemy się resztą. Nie szukaj innych firm, które oferują wylew betonu w Twoim mieście. Do miasta 43-400 Cieszyn dojedziemy w około 40 minut, a Ty będziesz mógł / mogła cieszyć się z betonu z idealnymi proporcjami. Zamówienie betonu w Żelbetex to przede wszystkim gwarancja pełnej funkcjonalności naszego towaru. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszych usług już teraz! Wiele Klientów czy firmy z Cieszyna jest zadowolonych z jakości wykonania naszego betonu. Dla Klienta stworzymy co tylko oczekuje, a betoniarnia będzie pracować do skutku.

Nasze biuro jest w Pietrzykowicach, ale firma świadczy najlepsze usługi również w Cieszynie, a także transport na terenie miast Brenna, Ustroń czy Skoczów. Poniższa mapa przedstawia drogę do naszej siedziby adres: Łęgowa 1 tel:+48512021907, z miasta 43 400 Cieszyn:

7 + 11 =