Beton Czechowice-Dziedzice

Jesteś mieszkańcem Czechowic-Dziedzic i szukasz solidnego betonu towarowego?
Sprawdź naszą ofertę!
Zamiast ukręcać beton w betoniarce samemu z możliwością porażki, trwonić przy tym czas i siły, lepiej zamówić najwyższej klasy jakościowej beton towarowy, który zrobi profesjonalna betoniarnia.
W naszej ofercie znajdziesz beton towarowy, prefabrykaty betonowe niezbędne do każdej budowy

Z naszej betoniarni przetransportujemy go w każde miejsce w Czechowicach-Dziedzicach przez naszą betonomieszarkę. Na miejsce budowy mieszankę dotransportuje pompa do betonu.

Jaki rodzaj betonu oferujemy mieszkańcom
Czechowic-Dziedzic i okolic?

✓ Beton zwykły – w różnych klasach konsystencji od S1 do S5 i różnych klasach wytrzymałości na ściskanie od C8/10 do C50/60
✓ Beton wodoszczelny – nie przepuszczający wody w założonym z góry stopniu np. W10
✓ Beton mrozoodporny – odporny na ilość cykli przemarzania np. F150
✓ Beton posadzkowy – z dodatkiem zbrojenia rozproszonego tak stalowego jak i polipropylenowego i polietylenowego.

43-502 Czechowice-Dziedzice – tutaj także dowieziemy wyżej wymienione rodzaje betonu naszej produkcji. Prefabrykaty betonowe oraz beton produkcji naszej betoniarni, który zawiera nasza oferta wykonany jest z najwyższej jakości kruszywa dostępnym na rynku.

beton towarowy 43-502 czechowice-dziedzice - prefabrykaty betonowe

Betoniarnia Czechowice Dziedzice – formularz kontaktowy

  Betoniarnia z dowozem do Czechowic – wybór odpowiedniego betonu

  Chcesz kupić beton towarowy w Czechowicach-Dziedzicach?
  Zasugerujemy jaki beton wykorzystać do konkretnych powierzchni:

  ✓ podłogi na gruncie oraz posadzki – beton posadzkowy, to innymi słowy szlichta. To najniższej klasy mieszanka, która nadaje się tylko na części transferujące wyłącznie niewielkie ciężary użytkowe
  ✓ podbudowy pod nawierzchnie, podłogi, betonowe posadzki, podjazdy do garaży – beton klasy C8/10 (stare oznaczenie B7,5 lub B10). Używa się go do elementów, które transferują wyłącznie zmienne ciężary użytkowe.
  ✓ elementy konstrukcyjne domu (betonowe schody,  betonowe stropy, fundamenty, cokoły ogrodzeń) – najpopularniejszy beton klasy C12/15 (dawny B15) lub C16/20 (dawny B20). Te klasy betonu są najczęściej rekomendowane przez projektantów domów jednorodzinnych. Jedna dostawa takiego betonu wystarczy na kilka różnych modułów konstrukcyjnych, na przykład na zestaw: strop, wieńce, schody.
  ✓ elementy, budowy o dużych rozpiętościach oraz elementy narażone na wyjątkowo duże obciążenia – beton klasy minimum C20/25 (stare oznaczenie B25) oraz zastosować wysokiej jakości betonu klasy niższej, na przykład C16/20, które mają dłuższy czas powiększania swojej wytrzymałości z 90 do nawet 360 dni. Proponujemy beton ze specjalnym zbrojeniem rozproszonym w postaci włókien sztucznych lub stalowych.
  ✓ ściany piwnic lub ściany fundamentowe na terenach o wysokim poziomie wód gruntowych – Nasza oferta posiada beton wodoodporny W4, klasy C16/20 lub C20/25. Wykonane elementy nie będą już wymagały hydroizolacji. Najzimniejszą porą roku warto zamówić beton z domieszkami, które ułatwiają betonowanie budowy przy minusowej temperaturze.

  Klasy betonu:

  Beton Czechowice

  Zamawiając beton towarowy w Czechowicach-Dziedzicach, możesz liczyć na:

  transport – Nasze betonowe usługi mają w obrębie działania również Czechowice Dziedzice, więc najwyższej jakości beton dowozimy betonowozem z pojemnością od 7 do 10 m3. Zazwyczaj cena betonu podawana jest wraz z kosztem dostarczenia. Oferujemy także dostawę prefabrykatów.

  pompę do betonu – urządzenie pobierające mieszankę z gruchy i pompujące ją w określone miejsce. Dysponujemy wysięgnikiem o długości 28m. Bez problemu dostarczymy go na taką odległość.

  prefabrykaty na telefon, kruszywa, mieszanki cementu, beton na telefon

  Beton Czechowice – ile zamówić betonu towarowego?

  Klasę betonu zawsze masz podaną w projekcie, więc bez obaw na pewno zamówisz właściwy, lecz ilość będziesz już musiał podać sam.

  Zużycie betonu na każdą powierzchnię łatwo obliczyć ze wzoru:
  wysokość x szerokość x długość.

  Problem powstaje przy obliczeniach ilości mieszanki na strop gęstożebrowy lub na schody. Najczęściej zużywa się na niego od 0,09 do 0,13 m3 na każdy 1 m2 powierzchni. Kontaktując się z nami chętnie pomożemy obliczyć Ci adekwatną ilość betonu towarowego.

  Beton gęsty vs. półpłynny

  Przed zamówieniem upewnij się, jakiej konsystencji beton będziesz potrzebował – gęstoplastycznej czy półpłynnej.

  Pierwszy rodzaj stosuje się zdecydowanie częściej. Używa się go do stropów, fundamentów oraz schodów. Wymaga starannego zagęszczania. Beton półpłynny naszej produkcji, jest niezastąpiony do wypełniania wysokich form – na przykład szalunków słupów – albo do form mocno zbrojonych o indywidualnym kształcie o skomplikowanym kształcie z dużą ilością zbrojenia.
  Dla Twojego komfortu chętnie określimy odpowiednią gramaturę oraz rodzaj materiału dla poszczególnych powierzchni. Stworzymy również indywidualną mieszankę betonu towarowego i przywieziemy w każdy rejon Czechowic-Dziedzic.
  Wszystkie produkty, służące do wyrobu naszego betonu są zgodne z obowiązującymi normami.

  Nasz zakład dostarcza beton do miasta Czechowice Dziedzice specjalnymi samochodami o pojemności do 8m3 lub wywrotkami.

  Nasza betoniarnia postara się dla każdego klienta!

  Sprawdź też: wylewki anhydrytowe Czechowie-Dziedzice.

  43-502 czechowice dziedzice usługi betonowe czechowice-dziedzice, kruszywa prefabrykaty betonowe

  Interesuje Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!

   

  Masz jakieś pytania? A może potrzebujesz prefabrykatów lub betonu profesjonalnej produkcji z najlepszych kruszyw na rynku do jakiejś budowy? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub pod numerem telefonu: 512021907.
  Dołącz do grona zadowolonych klientów.

  Żelbetex posiada główne biuro w Zarzeczu, ale Czechowice nie są odległe oraz nie są nam obce, ponieważ nasze usługi betonowe naszej firmy są bardzo znane. Wiele klientów czy firmy z Cieszyna lub z Bielska Białej są zadowolone z jakości wykonania naszego betonu. Dla Klienta stworzymy co tylko oczekuje, a betoniarnia będzie pracować do skutku. Poniższa mapa przedstawia drogę jaką osoby zamieszkujące Czechowice Dziedzice mogą przebyć, żeby dojechać naszej siedziby, lecz nie jest to koniecznie, zamówienie na beton czy prefabrykaty betonowe możesz złożyć nawet telefonicznie, a poniższą drogę my pokonamy, aby dowieźć Ci to czego potrzebujesz w wyznaczone przez Ciebie miejsce.

  Obszar działania – Betoniarnia Żelbetex