512-021-907 zelbetex@gmail.com

Betoniarnia Czechowice-Dziedzice

Jesteś mieszkańcem Czechowic-Dziedzic i szukasz solidnego betonu towarowego?
Sprawdź naszą ofertę!
Zamiast ukręcać beton w betoniarce samemu z możliwością porażki, trwonić przy tym czas i siły, lepiej zamówić najwyższej jakości beton towarowy, który zrobi profejsonalna betoniarnia
betoniarnia czechowice Z naszej betoniarni przetransportujemy go w każde miejsce w Czechowicach-Dziedzicach przez naszą betonomieszarkę. Na miejsce budowy mieszankę dotransportuje pompa do betonu.

Jaki rodzaj betonu oferujemy mieszkańcom
Czechowic-Dziedzic i okolic:

✓ Beton zwykły – w różnych klasach konsystencji od S1 do S5 i różnych klasach wytrzymałości na ściskanie od C8/10 do C50/60
✓ Beton wodoszczelny – nie przepuszczający wody w założonym z góry stopniu np. W10
✓ Beton mrozoodporny – odporny na ilość cykli przemarzania np. F150
✓ Beton posadzkowy – z dodatkiem zbrojenia rozproszonego tak stalowego jak i polipropylenowego i polietylenowego.

43-502 Czechowice-Dziedzice – tutaj także dowieziemy wyżej wymienione rodzaje betonu wykonanego na bazie najwyższej jakości kruszywa.

beton 43-502 czechowice-dziedzice czechowice-dziedzice skorzystaj z usług betonowych z wysokiej jakosci kruszywa

KLASY BETONU

Chcesz kupić beton towarowy w Czechowicach-Dziedzicach?
Zasugerujemy jaki beton wykorzystać do konkretnych powierzchni:

✓ podłogi na gruncie oraz posadzki – beton posadzkowy, to innymi słowy szlichta. To najniższej klasy mieszanka, która nadaje się tylko na części transferujące wyłącznie niewielkie ciężary użytkowe

✓ podbudowy pod nawierzchnie, podłogi, betonowe posadzki, podjazdy do garaży – beton klasy C8/10 (stare oznaczenie B7,5 lub B10). Używa się go do elementów, które transferują wyłącznie zmienne ciężary użytkowe

✓ elementy konstrukcyjne domu (betonowe schody,  betonowe stropy, fundamenty, cokoły ogrodzeń) – najpopularniejszy beton klasy C12/15 (dawny B15) lub C16/20 (dawny B20). Te klasy betonu są najczęściej rekomendowane przez projektantów domów jednorodzinnych. Jedna dostawa takiego betonu wystarczy na kilka różnych modułów konstrukcyjnych, na przykład na zestaw: strop, wieńce, schody

✓ elementy o dużych rozpiętościach oraz elementy narażone na wyjątkowo duże obciążenia – beton klasy minimum C20/25 (stare oznaczenie B25) oraz zastosować wysokiej jakości betonu klasy niższej, na przykład C16/20, które mają dłuższy czas powiększania swojej wytrzymałości z 90 do nawet 360 dni. Proponujemy beton ze specjalnym zbrojeniem rozproszonym w postaci włókien sztucznych lub stalowych

✓ ściany piwnic lub ściany fundamentowe na terenach o wysokim poziomie wód gruntowych – Nasza oferta posiada beton wodoodporny W4, klasy C16/20 lub C20/25. Wykonane elementy nie będą już wymagały hydroizolacji. Najzimniejszą porą roku warto zamówić beton z domieszkami, które ułatwiają betonowanie przy minusowej temperaturze.

Klasy betonu:

beton bielsko

Zamawiając beton towarowy w Czechowicach-Dziedzicach, możesz liczyć na:

transport – Nasze betonowe usługi mają w obrębie działania również Czechowice Dziedzice, więc najwyższej jakości beton dowozimy betonowozem z pojemnością od 7 do 10 m3. Zazwyczaj cena betonu podawana jest wraz z kosztem dostarczenia.

pompę do betonu – urządzenie pobierające mieszankę z gruchy i pompujące ją w określone miejsce. Dysponujemy wysięgnikiem o długości 28m. Bez problemu dostarczymy go na taką odległość.

Beton towarowy – ile zamówić?

Klasę betonu zawsze masz podaną w projekcie, więc bez obaw na pewno zamówisz właściwy, lecz ilość będziesz już musiał podać sam.

Zużycie betonu na każdą powierzchnię łatwo obliczyć ze wzoru:
wysokość x szerokość x długość.

Problem powstaje przy obliczeniach ilości mieszanki na strop gęstożebrowy lub na schody. Najczęściej zużywa się na niego od 0,09 do 0,13 m3 na każdy 1 m2 powierzchni. Kontaktując się z nami chętnie pomożemy obliczyć Ci adekwatną ilość betonu towarowego.

Beton gęsty vs. półpłynny

Przed zamówieniem upewnij się, jakiej konsystencji beton będziesz potrzebował – gęstoplastycznej czy półpłynnej.

Pierwszy rodzaj stosuje się zdecydowanie częściej. Używa się go do stropów, fundamentów oraz schodów. Wymaga starannego zagęszczania. Beton półpłynny naszej produkcji, jest niezastąpiony do wypełniania wysokich form – na przykład szalunków słupów – albo do form mocno zbrojonych o indywidualnym kształcie o skomplikowanym kształcie z dużą ilością zbrojenia.
Dla Twojego komfortu chętnie określimy odpowiednią gramaturę oraz rodzaj materiału dla poszczególnych powierzchni. Stworzymy również indywidualną mieszankę betonu towarowego i przywieziemy w każdy rejon Czechowic-Dziedzic.
Wszystkie produkty, służące do wyrobu naszego betonu są zgodne z obowiązującymi normami.

Nasz zakład dostarcza beton do miasta Czechowice Dziedzice specjalnymi samochodami o pojemności do 8m3 lub wywrotkami.

Nasza betoniarnia postara się dla każdego klienta!

Sprawdź też wylewki anhydrytowe Czechowie-Dziedzice.

 

beton 43-502 czechowice dziedzice usługi betonowe czechowice-dziedzice skorzystaj z naszych usług betonowych z wysokiej jakości kruszywa
Betnoiarnia Czechowice Dziedzice posiada główne biuro w Pietrzykowicach, ale Czechowice Dziedzice nie są odległe oraz nie są nam obce, ponieważ nasze usługi betonowe firmy Żelbetex są bardzo znane. Wiele klientów czy firmy z Cieszyna lub z Bielska Białej są zadowolone z jakości wykonania naszego betonu. Dla Klienta stworzymy co tylko oczekuje, a betoniarnia będzie pracować do skutku. Poniższa mapa przedstawia drogę jaką osoby zamieszkujące Czechowice Dziedzice mogą przebyć, żeby do naszej siedziby:

Interesuje Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!

 

Masz jakieś pytania? A może potrzebujesz betonu profesjonalnej produkcji do jakiejś budowy? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub pod numerem telefonu: 512021907.
Dołącz do grona zadowolonych klientów.

11 + 15 =