512-021-907 zelbetex@gmail.com

Betoniarnia Czechowice-Dziedzice

Jesteś mieszkańcem Czechowic-Dziedzic i szukasz solidnego betonu towarowego?
Sprawdź naszą ofertę!
Zamiast ukręcać beton w betoniarce samemu z możliwością porażki, trwonić przy tym czas i siły, lepiej zamówić najwyższej jakości beton towarowy.
betoniarnia czechowice Z naszej betoniarni przetransportujemy go w każde miejsce w Czechowicach-Dziedzicach przez naszą betonomieszarkę. Na miejsce budowy mieszankę dotransportuje pompa do betonu.

Jaki rodzaj betonu oferujemy mieszkańcom
Czechowic-Dziedzic i okolic:

✓ Beton zwykły – w różnych klasach konsystencji od S1 do S5 i różnych klasach wytrzymałości na ściskanie od C8/10 do C50/60
✓ Beton wodoszczelny – nie przepuszczający wody w założonym z góry stopniu np. W10
✓ Beton mrozoodporny – odporny na ilość cykli przemarzania np. F150
✓ Beton posadzkowy – z dodatkiem zbrojenia rozproszonego tak stalowego jak i polipropylenowego i polietylenowego.

43-502 Czechowice-Dziedzice – tutaj także dowieziemy wyżej wymienione rodzaje betonu.

beton 43-502 czechowice-dziedzice czechowice-dziedzice

KLASY BETONU

Chcesz kupić beton towarowy w Czechowicach-Dziedzicach?
Zasugerujemy jaki beton wykorzystać do konkretnych powierzchni:

✓ podłogi na gruncie oraz posadzki – beton posadzkowy, to innymi słowy szlichta. To najniższej klasy mieszanka, która nadaje się tylko na części transferujące wyłącznie niewielkie ciężary użytkowe

✓ podbudowy pod nawierzchnie, podłogi, betonowe posadzki, podjazdy do garaży – beton klasy C8/10 (stare oznaczenie B7,5 lub B10). Używa się go do elementów, które transferują wyłącznie zmienne ciężary użytkowe

✓ elementy konstrukcyjne domu (schody, stropy, fundamenty, cokoły ogrodzeń) – najpopularniejszy beton klasy C12/15 (dawny B15) lub C16/20 (dawny B20). Te klasy betonu są najczęściej rekomendowane przez projektantów domów jednorodzinnych. Jedna dostawa takiego betonu wystarczy na kilka różnych modułów konstrukcyjnych, na przykład na zestaw: strop, wieńce, schody

✓ elementy o dużych rozpiętościach oraz elementy narażone na wyjątkowo duże obciążenia – beton klasy minimum C20/25 (stare oznaczenie B25) oraz zastosować wysokiej jakości betonu klasy niższej, na przykład C16/20, które mają dłuższy czas powiększania swojej wytrzymałości z 90 do nawet 360 dni. Proponujemy beton ze specjalnym zbrojeniem rozproszonym w postaci włókien sztucznych lub stalowych

✓ ściany piwnic lub ściany fundamentowe na terenach o wysokim poziomie wód gruntowych – tu warto postawić na beton wodoodporny W4, klasy C16/20 lub C20/25. Wykonane elementy nie będą już wymagały hydroizolacji. Najzimniejszą porą roku warto zamówić beton z domieszkami, które ułatwiają betonowanie przy minusowej temperaturze.

Klasy betonu:

beton bielsko

Zamawiając beton towarowy w Czechowicach-Dziedzicach, możesz liczyć na:

transport – beton dowozimy betonowozem z pojemnością od 7 do 10 m3. Zazwyczaj cena betonu podawana jest wraz z kosztem dostarczenia.

pompę do betonu – urządzenie pobierające mieszankę z gruchy i pompujące ją w określone miejsce. Dysponujemy wysięgnikiem o długości 28m. Bez problemu dostarczymy go na taką odległość.

Ile betonu towarowego zamówić?

Klasę betonu zawsze masz podaną w projekcie, więc bez obaw na pewno zamówisz właściwy, lecz ilość będziesz już musiał podać sam.

Zużycie betonu na każdą powierzchnię łatwo obliczyć ze wzoru:
wysokość x szerokość x długość.

Problem powstaje przy obliczeniach ilości mieszanki na strop gęstożebrowy lub na schody. Najczęściej zużywa się na niego od 0,09 do 0,13 m3 na każdy 1 m2 powierzchni. Kontaktując się z nami chętnie pomożemy obliczyć Ci adekwatną ilość betonu towarowego.

Beton gęsty vs. półpłynny

Przed zamówieniem upewnij się, jakiej konsystencji beton będziesz potrzebował – gęstoplastycznej czy półpłynnej.

Pierwszy rodzaj stosuje się zdecydowanie częściej. Używa się go do stropów, fundamentów oraz schodów. Wymaga starannego zagęszczania. Beton półpłynny jest niezastąpiony do wypełniania wysokich form – na przykład szalunków słupów – albo do form mocno zbrojonych o indywidualnym kształcieo skomplikowanym kształcie z dużą ilością zbrojenia.
Dla Twojego komfortu chętnie określimy odpowiednią gramaturę oraz rodzaj materiału dla poszczególnych powierzchni. Stworzymy również indywidualną mieszankę betonu towarowego i przywieziemy w każdy rejon Czechowic-Dziedzic.
Wszystkie produkty służące do wyrobu naszego betonu są zgodne z obowiązującymi normami.

Dostarczamy beton do miasta Czechowice-Dziedzice specjalnymi samochodami o pojemności do 8m3 lub wywrotkami.

Nasza betoniarnia postara się dla każdego klienta!

beton 43-502 czechowice dziedzice czechowice-dziedzice
Nasze biuro jest w Pietrzykowicach. Poniższa mapa przedstawia drogę do naszej siedziby:
Masz pytania?

4 + 8 =