Beton Czechowice-Dziedzice

Zamieszkujesz Czechowice i szukasz solidnego betonu towarowego?
Sprawdź naszą ofertę!
Zamiast ukręcać beton w betoniarce samemu z możliwością porażki, trwonić przy tym czas i siły, lepiej zamówić najwyższej klasy jakościowej beton towarowy, który zrobi profesjonalna betoniarnia.

W naszej ofercie znajdziesz beton towarowy, prefabrykaty betonowe niezbędne do każdej budowy

Z naszej betoniarni przetransportujemy go w każde miejsce w Czechowicach-Dziedzicach przez naszą betonomieszarkę. Na miejsce budowy mieszankę dotransportuje pompa do betonu.

Jaki rodzaj betonu oferujemy mieszkańcom Czechowic-Dziedzic i okolic?

✓ Beton zwykły – w różnych klasach konsystencji od S1 do S5 i różnych klasach wytrzymałości na ściskanie od C8/10 do C50/60
✓ Beton wodoszczelny – nie przepuszczający wody w założonym z góry stopniu np. W10
✓ Beton mrozoodporny – odporny na ilość cykli przemarzania np. F150
✓ Beton posadzkowy – z dodatkiem zbrojenia rozproszonego tak stalowego jak i polipropylenowego i polietylenowego.

Nasza betoniarnia dowiezie wyżej wymienione rodzaje betonu wprost do Czechowic-Dziedzic. Prefabrykaty betonowe oraz beton produkcji naszej betoniarni, który zawiera nasza oferta wykonany jest z najwyższej jakości kruszywa i cement dostępnym na rynku.

43-502 czechowice-dziedzice posadzki przemysłowe prefabrykaty

Betoniarnia Czechowice Dziedzice – formularz kontaktowy

  Beton Czechowice – jaki wybrać rodzaj betonu?

  Chcesz kupić beton towarowy w Czechowicach-Dziedzicach?
  Zasugerujemy jaki beton wykorzystać do konkretnych powierzchni:

  ✓ podłogi na gruncie oraz posadzki przemysłowe – beton posadzkowy, to innymi słowy szlichta. To najniższej klasy mieszanka, która nadaje się tylko na części transferujące wyłącznie niewielkie ciężary użytkowe
  ✓ podbudowy pod nawierzchnie, często wykorzystywane do budowy placów, podłogi, betonowe posadzki przemysłowe i zwykłe, podjazdy do garaży – beton klasy C8/10 (stare oznaczenie B7,5 lub B10). Używa się go do elementów, które transferują wyłącznie zmienne ciężary użytkowe.
  ✓ elementy konstrukcyjne domu (betonowe schody,  betonowe stropy, fundamenty, cokoły ogrodzeń) – najpopularniejszy beton klasy C12/15 (dawny B15) lub C16/20 (dawny B20). Te klasy betonu są najczęściej rekomendowane przez projektantów domów jednorodzinnych i ogółem polecane przez nas w budownictwie. Jedna dostawa takiego betonu wystarczy na kilka różnych modułów konstrukcyjnych, na przykład na zestaw: strop, wieńce, schody.
  ✓ elementy, budowy o dużych rozpiętościach oraz elementy narażone na wyjątkowo duże obciążenia – beton klasy minimum C20/25 (stare oznaczenie B25) oraz zastosować wysokiej jakości betonu klasy niższej, na przykład C16/20, które mają dłuższy czas powiększania swojej wytrzymałości z 90 do nawet 360 dni. Proponujemy beton ze specjalnym zbrojeniem rozproszonym w postaci włókien sztucznych lub stalowych. Ten sposób połączenia cementu, kruszywa, wody i domieszek znajduje swoje zastosowanie w wykonaniu posadzki na np. hale produkcyjne (duży nacisk).
  ✓ ściany piwnic lub ściany fundamentowe na terenach o wysokim poziomie wód gruntowych, do budowy kanalizacji – Nasza oferta posiada beton wodoodporny W4, klasy C16/20 lub C20/25. Wykonane elementy nie będą już wymagały hydroizolacji. Najzimniejszą porą roku warto zamówić beton z domieszkami, które ułatwiają betonowanie budowy przy minusowej temperaturze.

  Klasy betonu:

  Beton Czechowice - klasy - beton towarowy najwyższej jakości

  Zamawiając beton towarowy w Czechowicach-Dziedzicach, możesz liczyć na:

  transport – Nasze betonowe usługi mają w obrębie działania również Czechowice Dziedzice, więc najwyższej jakości beton towarowy naszej produkcji dowozimy betonowozem z pojemnością od 7 do 10 m3. Zazwyczaj cena betonu podawana jest wraz z kosztem dostarczenia. Prefabrykaty betonowe również dowozimy.

  pompę do betonu – urządzenie pobierające mieszankę z gruchy i pompujące ją w określone miejsce. Dysponujemy wysięgnikiem o długości 28m. Bez problemu dostarczymy go na taką odległość.

  Betoniarnia Czechowice Dziedzice - prefabrykaty betonowe

  Beton Czechowice – ile zamówić betonu towarowego?

  Klasę betonu zawsze masz podaną w projekcie, więc bez obaw na pewno zamówisz właściwy, lecz ilość będziesz już musiał podać sam.

  Zużycie betonu na każdą powierzchnię łatwo obliczyć ze wzoru:
  wysokość x szerokość x długość.

  Problem powstaje przy obliczeniach ilości mieszanki na strop gęstożebrowy lub na schody. Najczęściej zużywa się na niego od 0,09 do 0,13 m3 na każdy 1 m2 powierzchni. Kontaktując się z nami chętnie pomożemy obliczyć Ci adekwatną ilość betonu towarowego.

  Beton gęsty vs. półpłynny

  Przed zamówieniem upewnij się, jakiej konsystencji beton towarowy będziesz potrzebował – gęstoplastycznej czy półpłynnej.

  Pierwszy rodzaj stosuje się zdecydowanie częściej. Używa się go do stropów, fundamentów oraz schodów. Wymaga starannego zagęszczania. Beton półpłynny naszej produkcji, jest niezastąpiony do wypełniania wysokich form – na przykład szalunków słupów – albo do form mocno zbrojonych o indywidualnym kształcie o skomplikowanym kształcie z dużą ilością zbrojenia.
  Dla Twojego komfortu chętnie określimy odpowiednią gramaturę oraz rodzaj materiału dla poszczególnych powierzchni. Stworzymy również indywidualną mieszankę betonu i przywieziemy w każdy rejon Czechowic-Dziedzic.
  Kruszywa, cement oraz dodawane domieszki, służące do wyrobu naszego betonu są zgodne z obowiązującymi normami.

  Nasza betoniarnia dostarcza beton towarowy najwyższej jakości do miasta Czechowice Dziedzice specjalnymi samochodami o pojemności do 8m3 lub wywrotkami.

  Złóż zamówienie na beton w naszej betoniarni – czekamy na Ciebie!

  Betoniarnia Czechowice Dziedzice 43-502 czechowice dziedzice

  Interesuje Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!

   

  Masz jakieś pytania? A może interesują Cię prefabrykaty betonowe lub beton profesjonalnej produkcji naszej z najlepszych kruszyw na rynku do jakiejś budowy? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub pod numerem telefonu: 512021907.
  Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy zamieszkują Czechowice.

  Betoniarnia Żelbetex posiada główne biuro w Zarzeczu, ale Czechowice nie są odległe oraz nie są nam obce, ponieważ nasze usługi betonowe naszej firmy są bardzo znane. Wiele klientów czy firmy z Żywca lub z Bielska Białej są zadowolone z jakości wykonania naszego betonu. Dla Klienta stworzymy co tylko oczekuje, a betoniarnia będzie pracować do skutku.

  Obszar działania – Betoniarnia Żelbetex