Beton Kozy

Jesteś mieszkańcem Kóz i poszukujesz dobrego betonu towarowego?
Sprawdź ofertę!
Zamiast ukręcać beton w betoniarce na własną rękę z możliwością porażki, tracąc przy tym swój czas i siły, lepiej kupić wysokiej jakości beton.
Betoniarnia Kozy - kontakt
Z naszej betoniarni przetransportujemy go w każde miejsce w Kozach przez nasz samochód specjalistyczny . Na miejsce budowy mieszankę dotransportuje pompa do betonu.

Jaki rodzaj betonu proponujemy mieszkańcom Kóz i okolic?

 • Beton towarowy (zwykły) – w różnych klasach konsystencji od S1 do S5 i różnych klasach wytrzymałości na ściskanie od C8/10 do C50/60
 • Beton wodoszczelny – nie przepuszczający wody w założonym z góry stopniu np. W10
 • Beton mrozoodporny – odporny na ilość cykli przemarzania np. F150
 • Beton posadzkowy – ze specjalnym zbrojeniem rozproszonym – stalowym, polipropylenowym i polietylenowym.
Beton z dostawą Kóz

Beton Kozy – formularz kontaktowy

  Betoniarnia Kozy – jaki beton wybrać?

  Chcesz zamówić beton towarowy w Kozach? Doradzimy jaki beton wybrać do konkretnych powierzchni:

  • podłogi na gruncie oraz posadzki– beton posadzkowy, to w inny sposóbzwana szlichta. To najniższej klasy mieszanka, która nadaje się tylko na moduły przenoszące wyłącznie niewielkie ładunki użytkowe;
  • podbudowy pod nawierzchnie, podłogi, posadzki, podjazdy do garaży– beton klasy C8/10 (stare oznaczenie B7,5 lub B10). Wykorzystuje się go do części, które przenoszą wyłącznie zmienne ciężary użytkowe;
  • elementy konstrukcyjne domu (schody, stropy, fundamenty, cokoły ogrodzeń) – najpopularniejszy beton klasy C12/15 (dawny B15) lub C16/20 (dawny B20). Te klasy betonu są najczęściej zalecane przez projektantów domów jednorodzinnych. Jeden transport takiego betonu wystarczy na kilka różnych komponentów konstrukcyjnych, na przykład na zestaw: strop, wieńce, schody;
  • elementy o dużych rozpiętościach oraz elementy narażone na wyjątkowo duże obciążenia – beton klasy minimum C20/25 (stare oznaczenie B25) oraz użyć wysokiej jakości betonu klasy niższej, na przykład C16/20, które mają wydłużony czas powiększania swojej wytrzymałości z 90 do nawet 360 dni. Rekomendujemy też beton ze zbrojeniem rozproszonym w postaci włókien sztucznych lub stalowych.
  • ściany piwnic lub ściany fundamentowe na terenach o wysokim poziomie wód gruntowych – tu warto postawić na beton wodoodporny W4, klasy C16/20 lub C20/25. Wykonane elementy nie będą już wymagały hydroizolacji. Najzimniejszą porą roku najlepiej zamówić beton z domieszkami, które ułatwiają betonowanie przy minusowej temperaturze.

  Klasy betonu

  beton bielsko biała bielsko

  Zamawiając beton towarowy w Kozach, możesz liczyć na:

  transport – beton dowozimy betonowozem o pojemności od 7 do 10 m3. Zazwyczaj cena betonu podawana jest wraz z kosztem dostarczenia.

  pompę do betonu – urządzenie pobierające mieszankę z gruchy i pompujące ją w określone miejsce. Dysponujemy wysięgnikiem o długości 28m. Bez problemu dostarczymy go na taką odległość.

  Ile betonu towarowego zamówić?

  Klasę betonu zawsze masz podaną w projekcie, więc bez obaw na pewno zamówisz właściwy, lecz ilość będziesz już musiał podać sam.

  Zużycie betonu na każdą powierzchnię (ściany, ławy lub płyty) łatwo wyliczyć ze wzoru:
  wysokość x szerokość x długość.

  Problem powstaje przy wyliczeniach ilości mieszanki na strop gęstożebrowy lub na schody. Zazwyczaj zużywa się na niego od 0,09 do 0,13 m3 na każdy 1 m2 powierzchni. Jeśli skontaktujesz się z nami, pomożemy obliczyć potrzebną ilość betonu towarowego.

  Betoniarnia Żelbetex w Kozach

  Beton gęsty,a półpłynny

  Przed zamówieniem upewnij się, czy będziesz potrzebował beton o konsystencji gęstoplastycznej, czy półpłynnej. Pierwszy rodzaj stosuje się najczęściej. Używa się go do stropów, fundamentów i schodów. Wymaga starannego zagęszczania. Beton półpłynny jest niezastąpiony do wypełniania wysokich form – na przykład szalunków słupów – albo do form mocno zbrojonych o indywidualnym kształcie.
  Dla Twojego komfortu określimy odpowiednią gramaturę oraz rodzaj materiału dla poszczególnych powierzchni. Stworzymy również indywidualną mieszankę betonu towarowego i przywieziemy w każdy rejon Kóz.
  Wszystkie składniki służące do produkcji naszego betonu są zgodne z aktualnymi normami.

  Transport betonu w Kozach samochodami specjalistycznymi betonomieszarkami o pojemności 8m3 oraz wywrotkami.