Beton Lipowa

Jesteś mieszkańcem Lipowa i szukasz solidnego betonu towarowego?
Dobrze trafiłeś!
Zamiast mieszać beton w małej betoniarce samemu z szansą porażki, trwonić przy tym czas i siły, lepiej zaopatrzyć się wysokiej jakości beton.
Betoniarnia Lipowa - kontakt
Z naszej betoniarni dostarczymy go do każdego miasta, również do Lipowa przez nasz samochód specjalistyczny . Na teren budowy mieszankę dowiezie pompa do betonu.

Jakibeton oferujemy mieszkańcom Lipowa i okolic?

 • Beton towarowy (zwykły) – w różnych klasach konsystencji od S1 do S5 i różnych klasach wytrzymałości na ściskanie od C8/10 do C50/60
 • Beton wodoszczelny – nie przepuszczający wody w założonym z góry stopniu np. W10
 • Beton mrozoodporny – odporny na ilość cykli przemarzania np. F150
 • Beton posadzkowy – ze specjalnym zbrojeniem rozproszonym – stalowym, polipropylenowym i polietylenowym.
Beton z dostawą Lipowa

Beton Lipowa – formularz kontaktowy

  Betoniarnia Lipowa – jaki beton wybrać?

  Chcesz kupić beton towarowy w Lipowej? Doradzimy jaki beton wybrać do konkretnych powierzchni:

  • podłogi na gruncie oraz posadzki– beton posadzkowy, to w inny sposóbzwana szlichta. To najniższej klasy mieszanka, która jest odpowiednia tylko na moduły przenoszące wyłącznie niewielkie ciężary użytkowe;
  • podbudowy pod nawierzchnie, podłogi, posadzki, podjazdy do garaży– beton klasy C8/10 (stare oznaczenie B7,5 lub B10). Wykorzystuje się go do komponentów, które transferują wyłącznie zmienne ciężary użytkowe;
  • elementy konstrukcyjne domu (schody, stropy, fundamenty, cokoły ogrodzeń) – najpopularniejszy beton klasy C12/15 (dawny B15) lub C16/20 (dawny B20). Te klasy betonu są najbardziej doradzane przez projektantów domów jednorodzinnych. Jeden transport takiego betonu wystarczy na kilka różnych elementów konstrukcyjnych, na przykład na pakiet: strop, wieńce, schody;
  • elementy o dużych rozpiętościach oraz elementy narażone na wyjątkowo duże obciążenia – beton klasy minimum C20/25 (stare oznaczenie B25) oraz zastosować wysokiej jakości betonu klasy niższej, na przykład C16/20, które mają dłuższy czas zwiększania wytrzymałości z 90 do nawet 360 dni. Proponujemy beton ze zbrojeniem rozproszonym w postaci włókien sztucznych lub stalowych.
  • ściany piwnic lub ściany fundamentowe na terenach o wysokim poziomie wód gruntowych – tu najlepiej sprawdzi się wodoodporny beton W4, klasy C16/20 lub C20/25. Wykonane elementy nie będą już wymagały hydroizolacji. Zimą najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie betonu z domieszkami, które ułatwiają betonowanie przy ujemnej temperaturze.

  Klasy betonu

  beton bielsko biała bielsko

  Gdy zamawiasz u nasbeton towarowy w Lipowej, możesz liczyć także na:

  transport – beton dostarczamy betonowozem z pojemnością od 7 do 10 m3. Cena betonu podawana jest wraz z kosztem dowozu.

  pompę do betonu – to urządzenie pobierające mieszankę z gruchy i pompujące ją w określone miejsce. Dysponujemy wysięgnikiem o długości 28m. Bez problemu dostarczymy go na taką odległość.

  Nie wiesz ile betonu towarowego zamówić?

  Klasę betonu zawsze masz podaną w projekcie, więc bez obaw na pewno zamówisz właściwy, lecz ilość będziesz już musiał podać sam.

  Zużycie betonu na ściany, ławy lub płyty łatwo obliczyć w oparciu o wzór:
  wysokość x szerokość x długość.

  Problem powstaje przy obliczeniach ilości mieszanki na strop gęstożebrowy lub na schody. Zazwyczaj zużywa się na niego od 0,09 do 0,13 m3 na 1 m2 powierzchni. Kontaktując się z nami chętnie pomożemy obliczyć Ci potrzebną ilość betonu towarowego.

  Betoniarnia Żelbetex w Lipowej

  Beton gęsty,a półpłynny

  Przed zamówieniem upewnij się, czy będziesz potrzebował beton o konsystencji gęstoplastycznej, czy półpłynnej. Pierwszy rodzaj stosuje się najczęściej. Używa się go do stropów, fundamentów i schodów. Wymaga odpowiedniego zagęszczania. Beton półpłynny jest niezastąpiony do wypełniania wysokich form – na przykład szalunków słupów – albo do form mocno zbrojonych o indywidualnym kształcie.
  Dla Twojego komfortu chętnie określimy odpowiednią gramaturę oraz rodzaj materiału dla poszczególnych powierzchni. Stworzymy również dla Ciebie indywidualną mieszankę betonu towarowego i przywieziemy w każdy rejon Lipowa.
  Wszystkie składniki służące do produkcji naszego betonu są zgodne z obowiązującymi normami.

  Dostarczamy beton do Lipowa betonomieszarkami o pojemności do 8m3 lub wywrotkami.