Beton Wisła

Jesteś mieszkańcem Wisły i poszukujesz dobrego betonu towarowego?
Sprawdź ofertę!
Zamiast ukręcać beton w betoniarce samemu z możliwością porażki, marnując przy tym swój czas i siły, lepiej kupić wysokiej jakości beton towarowy.
Z naszej betoniarni dowieziemy go w każde miejsce w Wiśle przez nasz samochód specjalistyczny . Na teren budowy mieszankę dowiezie pompa do betonu.

Jakibeton proponujemy mieszkańcom Wisły i okolic?

 • Beton towarowy (zwykły) – w różnych klasach konsystencji od S1 do S5 i różnych klasach wytrzymałości na ściskanie od C8/10 do C50/60
 • Beton wodoszczelny – nie przepuszczający wody w założonym z góry stopniu np. W10
 • Beton mrozoodporny – odporny na ilość cykli przemarzania np. F150
 • Beton posadzkowy – z dodatkiem zbrojenia rozproszonego tak stalowego jak i polipropylenowego i polietylenowego.
Beton z dostawą Wisły

Beton Wisła – formularz kontaktowy

  Betoniarnia Wisła – jaki beton wybrać?

  Chcesz zamówić beton towarowy w Wiśle? Podpowiadamy jaki beton użyć do konkretnych powierzchni:

  • podłogi na gruncie oraz posadzki– beton posadzkowy, to innymi słowy szlichta. To najniższej klasy mieszanka, która kwalifikuje się tylko na moduły transferujące wyłącznie niewielkie ciężary użytkowe;
  • podbudowy pod nawierzchnie, podłogi, posadzki, podjazdy do garaży– beton klasy C8/10 (stare oznaczenie B7,5 lub B10). Wykorzystuje się go do elementów, które przenoszą wyłącznie zmienne ciężary użytkowe;
  • elementy konstrukcyjne domu (schody, stropy, fundamenty, cokoły ogrodzeń) – najpopularniejszy beton klasy C12/15 (dawny B15) lub C16/20 (dawny B20). Te klasy betonu są najbardziej doradzane przez projektantów domów jednorodzinnych. Jeden transport takiego betonu starczy na kilka różnych części konstrukcyjnych, na przykład na pakiet: strop, wieńce, schody;
  • elementy o dużych rozpiętościach oraz elementy narażone na wyjątkowo duże obciążenia – beton klasy minimum C20/25 (stare oznaczenie B25) oraz wykorzystać wysokiej jakości betonu klasy niższej, na przykład C16/20, które mają wydłużony czas powiększania swojej wytrzymałości z 90 do nawet 360 dni. Rekomendujemy też beton ze specjalnymzbrojeniem rozproszonym w postaci włókien sztucznych lub stalowych.
  • ściany piwnic lub ściany fundamentowe na terenach o wysokim poziomie wód gruntowych – tu warto postawić na beton wodoodporny W4, klasy C16/20 lub C20/25. W takim przypadku zbędna okaże się hydroizolacja. Najzimniejszą porą roku warto zamówić beton z domieszkami, które ułatwią betonowanie przy ujemnej temperaturze.

  Klasy betonu

  beton bielsko biała bielsko

  Gdy zamawiasz beton towarowy w Wiśle, możesz liczyć także na:

  dostawę – beton dowozimy betonowozem o pojemności od 7 do 10 m3. Zazwyczaj cena betonu podawana jest wraz z kosztem dostarczenia.

  pompę do betonu – urządzenie pobierające mieszankę z gruchy i pompujące ją w określone miejsce. Dzięki długiemu wysięgnikowi, beton uda się dostarczyć na odległość do 28 m od betonowozu.

  Ile betonu towarowego zamówić?

  Klasa betonu zawsze jest podana w projekcie, więc na pewno zamówisz odpowiedni, ale ilość musisz podać sam

  Zużycie betonu na ściany, ławy lub płyty łatwo wyliczyć ze wzoru:
  wysokość x szerokość x długość.

  Trudniej jest z wyliczeniem ilości mieszanki na strop gęstożebrowy lub na schody. Najczęściej zużywa się na niego od 0,09 do 0,13 m3 na każdy 1 m2 powierzchni. Jeśli skontaktujesz się z nami, pomożemy obliczyć potrzebną ilość betonu towarowego.

  Betoniarnia Żelbetex w Wiśle

  Beton gęsty vs.półpłynny

  Przed zamówieniem upewnij się, jakiej konsystencji beton będziesz potrzebował – gęstoplastycznej czy półpłynnej Pierwszy rodzaj stosuje się zdecydowanie częściej. Używa się go do stropów, fundamentów i schodów. Wymaga starannego zagęszczania. Beton półpłynny jest idealny do wypełniania wysokich form – na przykład szalunków słupów – albo do form mocno zbrojonych o indywidualnym kształcie.
  Dla Ciebie chętnie doradzimy Ci dobór odpowiedniej gramatury oraz rodzaj materiału dla poszczególnych powierzchni. Stworzymy również indywidualną mieszankę betonu towarowego i przywieziemy w każdy rejon Wisły.
  Wszystkie składniki służące do produkcji naszego betonu są zgodne z aktualnymi normami.

  Transport betonu w Wiśle samochodami specjalistycznymi betonomieszarkami o pojemności 8m3 oraz wywrotkami.