Beton Gilowice

Jesteś mieszkańcem GIlowic i szukasz wartościowego betonu towarowego?
Dobrze trafiłeś!
Zamiast ukręcać beton w małej betoniarce na własną rękę z prawdopodobieństwa porażki, marnując przy tym swój czas i siły, lepiej zamówić wysokiej jakości beton.
Betoniarnia Gilowice - kontakt
Z naszej betoniarni dowieziemy go w każde miejsce w Gilowicach przez naszą betonomieszarkę. Na miejsce budowy mieszankę dostarczy pompa do betonu.

Jakibeton oferujemy mieszkańcom GIlowic i okolic?

 • Beton towarowy (zwykły) – w różnych klasach konsystencji od S1 do S5 i różnych klasach wytrzymałości na ściskanie od C8/10 do C50/60
 • Beton wodoszczelny – nie przepuszczający wody w założonym z góry stopniu np. W10
 • Beton mrozoodporny – odporny na ilość cykli przemarzania np. F150
 • Beton posadzkowy – z dodatkiem zbrojenia rozproszonego tak stalowego jak i polipropylenowego i polietylenowego.
Beton z dostawą GIlowic

Beton Gilowice – formularz kontaktowy

  Betoniarnia Gilowice – jaki beton wybrać?

  Chcesz zamówić beton towarowy w Gilowicach? Zasugerujemy jaki beton wybrać do konkretnych powierzchni:

  • podłogi na gruncie oraz posadzki– beton posadzkowy, to w inny sposóbzwana szlichta. To najniższej klasy mieszanka, która nadaje się tylko na komponenty przenoszące wyłącznie niewielkie obciążenia użytkowe;
  • podbudowy pod nawierzchnie, podłogi, posadzki, podjazdy do garaży– beton klasy C8/10 (stare oznaczenie B7,5 lub B10). Wykorzystuje się go do elementów, które transferują wyłącznie zmienne obciążenia użytkowe;
  • elementy konstrukcyjne domu (schody, stropy, fundamenty, cokoły ogrodzeń) – najpopularniejszy beton klasy C12/15 (dawny B15) lub C16/20 (dawny B20). Te klasy betonu są najbardziej rekomendowane przez projektantów domów jednorodzinnych. Jedna dostawa takiego betonu starczy spokojnie na kilka różnych części konstrukcyjnych, na przykład na zestaw: strop, wieńce, schody;
  • elementy o dużych rozpiętościach oraz elementy narażone na wyjątkowo duże obciążenia – beton klasy minimum C20/25 (stare oznaczenie B25) oraz wykorzystać wysokiej jakości betonu klasy niższej, na przykład C16/20, które mają dłuższy czas powiększania wytrzymałości z 90 do nawet 360 dni. Rekomendujemy też beton ze zbrojeniem rozproszonym w postaci włókien sztucznych lub stalowych.
  • ściany piwnic lub ściany fundamentowe na terenach o wysokim poziomie wód gruntowych – tu warto postawić na beton wodoodporny W4, klasy C16/20 lub C20/25. Wykonane elementy nie będą już wymagały hydroizolacji. Zimą najlepiej zamówić beton z domieszkami, które ułatwiają betonowanie przy minusowej temperaturze.

  Klasy betonu

  beton bielsko biała bielsko

  Gdy zamawiasz beton towarowy w Gilowicach, możesz liczyć także na:

  transport – beton dowozimy betonowozem o pojemności od 7 do 10 m3. Cena betonu podawana jest wraz z kosztem dowozu.

  pompę do betonu – urządzenie pobierające mieszankę z gruchy i pompujące ją w określone miejsce. Dzięki długiemu wysięgnikowi, beton uda się dostarczyć na odległość do 28 m od betonowozu.

  Nie wiesz ile betonu towarowego zamówić?

  Klasa betonu zawsze jest podana w projekcie, więc na pewno zamówisz właściwy, ale ilość musisz podać sam

  Zużycie betonu na ściany, ławy lub płyty łatwo obliczyć ze wzoru:
  wysokość x szerokość x długość.

  Problem powstaje przy wyliczeniach ilości mieszanki na strop gęstożebrowy lub na schody. Najczęściej zużywa się na niego od 0,09 do 0,13 m3 na 1 m2 powierzchni. Jeśli skontaktujesz się z nami, pomożemy obliczyć potrzebną ilość betonu towarowego.

  Betoniarnia Żelbetex w Gilowicach

  Beton gęsty vs.półpłynny

  Przed zamówieniem upewnij się, czy będziesz potrzebował beton o konsystencji gęstoplastycznej, czy półpłynnej. Pierwszy rodzaj stosuje się najczęściej. Użyjesz go do stropów, fundamentów oraz schodów. Wymaga odpowiedniego zagęszczania. Beton półpłynny jest idealny do wypełniania wysokich form – na przykład szalunków słupów – albo do form mocno zbrojonych o indywidualnym kształcie.
  Dla Twojego komfortu chętnie doradzimy Ci dobór odpowiedniej gramatury oraz rodzaj materiału dla poszczególnych powierzchni. Stworzymy również dla Ciebie indywidualną mieszankę betonu towarowego i przywieziemy w każdy rejon GIlowic.
  Wszystkie składniki służące do wyrobu naszego betonu są zgodne z obowiązującymi normami.

  Transport betonu towarowego w Gilowicach samochodami specjalistycznymi betonomieszarkami o pojemności 8m3 oraz wywrotkami.