Beton Łodygowice

Jesteś mieszkańcem Łodygowic i poszukujesz wartościowego betonu towarowego?
Sprawdź ofertę!
Zamiast ukręcać beton w małej betoniarce samemu z możliwością niepomyślności, trwonić przy tym swój czas i siły, lepiej kupić wysokiej jakości beton.
Betoniarnia Łodygowice - kontakt
Z naszej betoniarni przetransportujemy go do każdego miasta, również do Łodygowic przez nasz betonowóz. Na miejsce budowy mieszankę dowiezie pompa do betonu.

Jaki rodzaj betonu proponujemy mieszkańcom Łodygowic i okolic?

 • Beton towarowy (zwykły) – w różnych klasach konsystencji od S1 do S5 i różnych klasach wytrzymałości na ściskanie od C8/10 do C50/60
 • Beton wodoszczelny – nie przepuszczający wody w założonym z góry stopniu np. W10
 • Beton mrozoodporny – odporny na ilość cykli przemarzania np. F150
 • Beton posadzkowy – z dodatkiem zbrojenia rozproszonego tak stalowego jak i polipropylenowego i polietylenowego.
Beton z dostawą Łodygowic

Beton Łodygowice – formularz kontaktowy

  Betoniarnia Łodygowice – jaki beton wybrać?

  Chcesz zamówić beton towarowy w Łodygowicach? Zasugerujemy jaki beton użyć do konkretnych powierzchni:

  • podłogi na gruncie oraz posadzki– beton posadzkowy, to innymi słowy szlichta. To najniższej klasy mieszanka, która kwalifikuje się tylko na elementy transferujące wyłącznie niewielkie ładunki użytkowe;
  • podbudowy pod nawierzchnie, podłogi, posadzki, podjazdy do garaży– beton klasy C8/10 (stare oznaczenie B7,5 lub B10). Stosuje się go do modułów, które transferują wyłącznie zmienne obciążenia użytkowe;
  • elementy konstrukcyjne domu (schody, stropy, fundamenty, cokoły ogrodzeń) – najpopularniejszy beton klasy C12/15 (dawny B15) lub C16/20 (dawny B20). Te klasy betonu są najczęściej doradzane przez projektantów domów jednorodzinnych. Jeden transport takiego betonu wystarczy na kilka różnych modułów konstrukcyjnych, na przykład na pakiet: strop, wieńce, schody;
  • elementy o dużych rozpiętościach oraz elementy narażone na wyjątkowo duże obciążenia – beton klasy minimum C20/25 (stare oznaczenie B25) oraz użyć wysokiej jakości betonu klasy niższej, na przykład C16/20, które mają wydłużony czas powiększania swojej wytrzymałości z 90 do nawet 360 dni. Proponujemy beton ze zbrojeniem rozproszonym o strukturze włókien sztucznych lub stalowych.
  • ściany piwnic lub ściany fundamentowe na terenach o wysokim poziomie wód gruntowych – tu najlepiej sprawdzi się beton wodoodporny W4, klasy C16/20 lub C20/25. Wykonane elementy nie będą już wymagały hydroizolacji. Zimą najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie betonu z domieszkami, które ułatwiają betonowanie przy ujemnej temperaturze.

  Klasy betonu

  beton bielsko biała bielsko

  Gdy zamawiasz beton towarowy w Łodygowicach, możesz liczyć także na:

  dostawę – beton dostarczamy betonowozem o pojemności od 7 do 10 m3. Cena betonu podawana jest wraz z kosztem dowozu.

  pompę do betonu – to urządzenie pobierające mieszankę z gruchy i pompujące ją w określone miejsce. Dzięki długiemu wysięgnikowi, beton uda się dostarczyć na odległość do 28 m od betonowozu.

  Nie wiesz ile betonu towarowego zamówić?

  Klasa betonu zawsze jest podana w projekcie, więc bez obaw zamówisz odpowiedni, ale ilość musisz podać sam

  Zużycie betonu na ściany, ławy lub płyty łatwo wyliczyć w oparciu o wzór:
  wysokość x szerokość x długość.

  Problem powstaje przy obliczeniach ilości mieszanki na strop gęstożebrowy lub na schody. Zazwyczaj zużywa się na niego od 0,09 do 0,13 m3 na każdy 1 m2 powierzchni. Kontaktując się z nami chętnie pomożemy obliczyć Ci potrzebną ilość betonu towarowego.

  Betoniarnia Żelbetex w Łodygowicach

  Beton gęsty vs.półpłynny

  Przed zamówieniem upewnij się, jakiej konsystencji beton będziesz potrzebował – gęstoplastycznej czy półpłynnej Pierwszy rodzaj stosuje się zdecydowanie częściej. Używa się go do stropów, fundamentów i schodów. Wymaga starannego zagęszczania. Beton półpłynny jest niezastąpiony do wypełniania wysokich form – na przykład szalunków słupów – albo do form o skomplikowanym kształcie z dużą ilością zbrojenia.
  Dla Twojego komfortu określimy odpowiednią gramaturę oraz rodzaj materiału dla poszczególnych powierzchni. Stworzymy również indywidualną mieszankę betonu towarowego i przywieziemy w każdy rejon Łodygowic.
  Wszystkie produkty służące do produkcji naszego betonu są zgodne z obowiązującymi normami.

  Transport betonu w Łodygowicach samochodami specjalistycznymi betonomieszarkami o pojemności 8m3 oraz wywrotkami.