Beton Jasienica

Jesteś mieszkańcem Jasienicy i poszukujesz solidnego betonu towarowego?
Dobrze trafiłeś!
Zamiast mieszać beton w betoniarce na własną rękę z możliwością niepomyślności, trwonić przy tym swój czas i siły, lepiej kupić wysokiej jakości beton towarowy.
Betoniarnia Jasienica - kontakt
Z naszej betoniarni dostarczymy go w każde miejsce w Jasienicy przez nasz samochód specjalistyczny . Na miejsce budowy mieszankę dowiezie pompa do betonu.

Jaki rodzaj betonu proponujemy mieszkańcom Jasienicy i okolic?

 • Beton towarowy (zwykły) – w różnych klasach konsystencji od S1 do S5 i różnych klasach wytrzymałości na ściskanie od C8/10 do C50/60
 • Beton wodoszczelny – nie przepuszczający wody w założonym z góry stopniu np. W10
 • Beton mrozoodporny – odporny na ilość cykli przemarzania np. F150
 • Beton posadzkowy – z dodatkiem zbrojenia rozproszonego tak stalowego jak i polipropylenowego i polietylenowego.
Beton z dostawą Jasienicy

Beton Jasienica – formularz kontaktowy

  Betoniarnia Jasienica – jaki beton wybrać?

  Chcesz zamówić beton towarowy w Jasienicy? Podpowiadamy jaki beton wybrać do konkretnych powierzchni:

  • podłogi na gruncie oraz posadzki– beton posadzkowy, to innymi słowy szlichta. To najniższej klasy mieszanka, która kwalifikuje się tylko na komponenty transferujące wyłącznie niewielkie ciężary użytkowe;
  • podbudowy pod nawierzchnie, podłogi, posadzki, podjazdy do garaży– beton klasy C8/10 (stare oznaczenie B7,5 lub B10). Stosuje się go do części, które transferują wyłącznie zmienne ładunki użytkowe;
  • elementy konstrukcyjne domu (schody, stropy, fundamenty, cokoły ogrodzeń) – najpopularniejszy beton klasy C12/15 (dawny B15) lub C16/20 (dawny B20). Te klasy betonu są najbardziej doradzane przez projektantów domów jednorodzinnych. Jeden transport takiego betonu wystarczy na kilka różnych części konstrukcyjnych, na przykład na zestaw: strop, wieńce, schody;
  • elementy o dużych rozpiętościach oraz elementy narażone na wyjątkowo duże obciążenia – beton klasy minimum C20/25 (stare oznaczenie B25) oraz wykorzystać wysokiej jakości betonu klasy niższej, na przykład C16/20, które mają wydłużony czas powiększania wytrzymałości z 90 do nawet 360 dni. Polecamy beton ze zbrojeniem rozproszonym o strukturze włókien sztucznych lub stalowych.
  • ściany piwnic lub ściany fundamentowe na terenach o wysokim poziomie wód gruntowych – tu warto postawić na wodoodporny beton W4, klasy C16/20 lub C20/25. Wykonane elementy nie będą już wymagały hydroizolacji. Najzimniejszą porą roku najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie betonu z domieszkami, które ułatwiają betonowanie przy ujemnej temperaturze.

  Klasy betonu

  beton bielsko biała bielsko

  Zamawiając beton towarowy w Jasienicy, możesz także liczyć na:

  dostawę – beton dostarczamy betonowozem o pojemności od 7 do 10 m3. Zazwyczaj cena betonu podawana jest wraz z kosztem dostarczenia.

  pompę do betonu – urządzenie pobierające mieszankę z gruchy i pompujące ją w określone miejsce. Dzięki długiemu wysięgnikowi, beton uda się dostarczyć na odległość do 28 m od betonowozu.

  Nie wiesz ile betonu towarowego zamówić?

  Klasa betonu zawsze jest podana w projekcie, więc bez obaw zamówisz odpowiedni, ale ilość musisz podać sam

  Zużycie betonu na każdą powierzchnię łatwo obliczyć w oparciu o wzór:
  wysokość x szerokość x długość.

  Trudniej jest z obliczeniem ilości mieszanki na strop gęstożebrowy lub na schody. Najczęściej zużywa się na niego od 0,09 do 0,13 m3 na 1 m2 powierzchni. Jeśli skontaktujesz się z nami, pomożemy obliczyć potrzebną ilość betonu towarowego.

  Betoniarnia Żelbetex w Jasienicy

  Beton gęsty,a półpłynny

  Przed zamówieniem upewnij się, jakiej konsystencji beton będziesz potrzebował – gęstoplastycznej czy półpłynnej Pierwszy rodzaj stosuje się zdecydowanie częściej. Używa się go do stropów, fundamentów oraz schodów. Wymaga odpowiedniego zagęszczania. Beton półpłynny jest idealny do wypełniania wysokich form – na przykład szalunków słupów – albo do form o indywidualnym kształcie z dużą ilością zbrojenia.
  Dla Ciebie określimy odpowiednią gramaturę oraz rodzaj materiału dla poszczególnych powierzchni. Stworzymy również indywidualną mieszankę betonu towarowego i przywieziemy w każdy rejon Jasienicy.
  Wszystkie składniki wykorzystywane do produkcji naszego betonu są zgodne z aktualnymi normami.

  Transport betonu towarowego w Jasienicy samochodami specjalistycznymi betonomieszarkami o pojemności 8m3 oraz wywrotkami.