Beton Węgierska Górka

Jesteś mieszkańcem Węgierskiej Górki i szukasz solidnego betonu towarowego?
Sprawdź ofertę!
Zamiast ukręcać beton w małej betoniarce samemu z prawdopodobieństwa porażki, tracąc przy tym swój czas i siły, lepiej zaopatrzyć się wysokiej jakości beton.
Betoniarnia Węgierska Górka - kontakt
Z naszej betoniarni przetransportujemy go w każde miejsce w Węgierskiej Górce przez naszą betonomieszarkę. Na miejsce budowy mieszankę dostarczy pompa do betonu.

Jaki rodzaj betonu proponujemy mieszkańcom Węgierskiej Górki i okolic?

 • Beton towarowy (zwykły) – w różnych klasach konsystencji od S1 do S5 i różnych klasach wytrzymałości na ściskanie od C8/10 do C50/60
 • Beton wodoszczelny – nie przepuszczający wody w założonym z góry stopniu np. W10
 • Beton mrozoodporny – odporny na ilość cykli przemarzania np. F150
 • Beton posadzkowy – ze specjalnym zbrojeniem rozproszonym – stalowym, polipropylenowym i polietylenowym.
Beton z dostawą Węgierskiej Górki

Beton Węgierska Górka – formularz kontaktowy

  Betoniarnia Węgierska Górka – jaki beton wybrać?

  Chcesz zamówić beton towarowy w Węgierskiej Górce? Doradzimy jaki beton wybrać do konkretnych powierzchni:

  • podłogi na gruncie oraz posadzki– beton posadzkowy, to w inny sposóbzwana szlichta. To najniższej klasy mieszanka, która jest odpowiednia tylko na komponenty przenoszące wyłącznie niewielkie obciążenia użytkowe;
  • podbudowy pod nawierzchnie, podłogi, posadzki, podjazdy do garaży– beton klasy C8/10 (stare oznaczenie B7,5 lub B10). Używa się go do części, które przenoszą wyłącznie zmienne obciążenia użytkowe;
  • elementy konstrukcyjne domu (schody, stropy, fundamenty, cokoły ogrodzeń) – najpopularniejszy beton klasy C12/15 (dawny B15) lub C16/20 (dawny B20). Te klasy betonu są najbardziej zalecane przez projektantów domów jednorodzinnych. Jeden transport takiego betonu starczy na kilka różnych elementów konstrukcyjnych, na przykład na zestaw: strop, wieńce, schody;
  • elementy o dużych rozpiętościach oraz elementy narażone na wyjątkowo duże obciążenia – beton klasy minimum C20/25 (stare oznaczenie B25) oraz wykorzystać wysokiej jakości betonu klasy niższej, na przykład C16/20, które mają wydłużony czas zwiększania wytrzymałości z 90 do nawet 360 dni. Rekomendujemy też beton ze specjalnymzbrojeniem rozproszonym o strukturze włókien sztucznych lub stalowych.
  • ściany piwnic lub ściany fundamentowe na terenach o wysokim poziomie wód gruntowych – tu najlepiej sprawdzi się wodoodporny beton W4, klasy C16/20 lub C20/25. W takim przypadku zbędna okaże się hydroizolacja. Najzimniejszą porą roku warto zamówić beton z domieszkami, które ułatwiają betonowanie przy minusowej temperaturze.

  Klasy betonu

  beton bielsko biała bielsko

  Gdy zamawiasz u nasbeton towarowy w Węgierskiej Górce, możesz liczyć także na:

  dostawę – beton dowozimy betonowozem z pojemnością od 7 do 10 m3. Zazwyczaj cena betonu podawana jest wraz z kosztem dowozu.

  pompę do betonu – to urządzenie pobierające mieszankę z gruchy i pompujące ją w określone miejsce. Dzięki długiemu wysięgnikowi, beton uda się dostarczyć na odległość do 28 m od betonowozu.

  Ile betonu towarowego zamówić?

  Klasa betonu zawsze jest podana w projekcie, więc bez obaw zamówisz odpowiedni, ale ilość będziesz musiał podać sam

  Zużycie betonu na każdą powierzchnię (ściany, ławy lub płyty) łatwo obliczyć ze wzoru:
  wysokość x szerokość x długość.

  Problem powstaje przy obliczeniach ilości mieszanki na strop gęstożebrowy lub na schody. Zazwyczaj zużywa się na niego od 0,09 do 0,13 m3 na 1 m2 powierzchni. Kontaktując się z nami chętnie pomożemy obliczyć Ci odpowiednią ilość betonu towarowego.

  Betoniarnia Żelbetex w Węgierskiej Górce

  Beton gęsty vs.półpłynny

  Przed zamówieniem upewnij się, jakiej konsystencji beton będziesz potrzebował – gęstoplastycznej czy półpłynnej Pierwszy rodzaj stosuje się najczęściej. Używa się go do stropów, fundamentów oraz schodów. Wymaga starannego zagęszczania. Beton półpłynny jest idealny do wypełniania wysokich form – na przykład szalunków słupów – albo do form mocno zbrojonych o skomplikowanym kształcie.
  Dla Ciebie określimy odpowiednią gramaturę oraz rodzaj materiału dla poszczególnych powierzchni. Stworzymy również dla Ciebie indywidualną mieszankę betonu towarowego i przywieziemy w każdy rejon Węgierskiej Górki.
  Wszystkie składniki służące do wyrobu naszego betonu są zgodne z aktualnymi normami.

  Transport betonu towarowego w Węgierskiej Górce samochodami specjalistycznymi betonomieszarkami o pojemności 8m3 oraz wywrotkami.