Beton Jaworze

Jesteś mieszkańcem Jaworza i szukasz solidnego betonu towarowego?
Sprawdź ofertę!
Zamiast mieszać beton w małej betoniarce na własną rękę z możliwością porażki, trwonić przy tym czas i siły, lepiej zaopatrzyć się wysokiej jakości beton.
Betoniarnia Jaworze - kontakt
Z naszej betoniarni dostarczymy go w każde miejsce w Jaworzu przez nasz samochód specjalistyczny . Na teren budowy mieszankę dotransportuje pompa do betonu.

Jaki rodzaj betonu oferujemy mieszkańcom Jaworza i okolic?

 • Beton towarowy (zwykły) – w różnych klasach konsystencji od S1 do S5 i różnych klasach wytrzymałości na ściskanie od C8/10 do C50/60
 • Beton wodoszczelny – nie przepuszczający wody w założonym z góry stopniu np. W10
 • Beton mrozoodporny – odporny na ilość cykli przemarzania np. F150
 • Beton posadzkowy – z dodatkiem zbrojenia rozproszonego tak stalowego jak i polipropylenowego i polietylenowego.
Beton z dostawą Jaworza

Beton Jaworze – formularz kontaktowy

  Betoniarnia Jaworze – jaki beton wybrać?

  Chcesz kupić beton towarowy w Jaworzu? Doradzimy jaki beton wykorzystać do konkretnych powierzchni:

  • podłogi na gruncie oraz posadzki– beton posadzkowy, to innymi słowy szlichta. To najniższej klasy mieszanka, która nadaje się tylko na elementy transferujące wyłącznie niewielkie ciężary użytkowe;
  • podbudowy pod nawierzchnie, podłogi, posadzki, podjazdy do garaży– beton klasy C8/10 (stare oznaczenie B7,5 lub B10). Stosuje się go do modułów, które transferują wyłącznie zmienne ładunki użytkowe;
  • elementy konstrukcyjne domu (schody, stropy, fundamenty, cokoły ogrodzeń) – najpopularniejszy beton klasy C12/15 (dawny B15) lub C16/20 (dawny B20). Te klasy betonu są najczęściej rekomendowane przez projektantów domów jednorodzinnych. Jeden transport takiego betonu wystarczy spokojnie na kilka różnych modułów konstrukcyjnych, na przykład na pakiet: strop, wieńce, schody;
  • elementy o dużych rozpiętościach oraz elementy narażone na wyjątkowo duże obciążenia – beton klasy minimum C20/25 (stare oznaczenie B25) oraz wykorzystać wysokiej jakości betonu klasy niższej, na przykład C16/20, które mają dłuższy czas powiększania swojej wytrzymałości z 90 do nawet 360 dni. Proponujemy beton ze zbrojeniem rozproszonym w postaci włókien sztucznych lub stalowych.
  • ściany piwnic lub ściany fundamentowe na terenach o wysokim poziomie wód gruntowych – tu warto postawić na beton wodoodporny W4, klasy C16/20 lub C20/25. W takim przypadku zbędna będzie hydroizolacja. Zimą warto zamówić beton z domieszkami, które ułatwiają betonowanie przy ujemnej temperaturze.

  Klasy betonu

  beton bielsko biała bielsko

  Zamawiając beton towarowy w Jaworzu, możesz liczyć na:

  dostawę – beton dowozimy betonowozem z pojemnością od 7 do 10 m3. Cena betonu podawana jest wraz z kosztem dowozu.

  pompę do betonu – to urządzenie pobierające mieszankę z gruchy i pompujące ją w określone miejsce. Dzięki długiemu wysięgnikowi, beton uda się dostarczyć na odległość do 28 m od betonowozu.

  Nie wiesz ile betonu towarowego zamówić?

  Klasa betonu zawsze jest podana w projekcie, więc na pewno zamówisz odpowiedni, ale ilość musisz podać sam

  Zużycie betonu na każdą powierzchnię (ściany, ławy lub płyty) łatwo wyliczyć ze wzoru:
  wysokość x szerokość x długość.

  Problem powstaje przy obliczeniach ilości mieszanki na strop gęstożebrowy lub na schody. Zazwyczaj zużywa się na niego od 0,09 do 0,13 m3 na każdy 1 m2 powierzchni. Kontaktując się z nami chętnie pomożemy obliczyć Ci odpowiednią ilość betonu towarowego.

  Betoniarnia Żelbetex w Jaworzu

  Beton gęsty,a półpłynny

  Przed zamówieniem upewnij się, czy będziesz potrzebował beton o konsystencji gęstoplastycznej, czy półpłynnej. Pierwszy rodzaj stosuje się najczęściej. Użyjesz go do stropów, fundamentów i schodów. Wymaga odpowiedniego zagęszczania. Beton półpłynny jest niezastąpiony do wypełniania wysokich form – na przykład szalunków słupów – albo do form o indywidualnym kształcie z dużą ilością zbrojenia.
  Dla Twojego komfortu chętnie określimy odpowiednią gramaturę oraz rodzaj materiału dla poszczególnych powierzchni. Stworzymy również dla Ciebie indywidualną mieszankę betonu towarowego i przywieziemy w każdy rejon Jaworza.
  Wszystkie produkty wykorzystywane do produkcji naszego betonu są zgodne z aktualnymi normami.

  Transport betonu towarowego w Jaworzu samochodami specjalistycznymi betonomieszarkami o pojemności 8m3 oraz wywrotkami.